رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 635820

سرهنگ باباپور:

حشیش فروش سیار در تهران بازداشت شد

ساعت 24-رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ از دستگیری یک فروشنده سیار موادمخدر با ۸ کیلوگرم حشیش خبر داد.

 سرهنگ حسین باباپور گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با رصد اطلاعاتی و کنترل نامحسوس از فعالیت یک خرده فروش مواد مخدر با خبر شده و رسیدگی به موضوع را در دستورکار خود قرار دادند. در جریان تحقیقات اولیه نیز مشخص شد که متهم جزو موادفروشان سابقه‌داری است که با استفاده از یک دستگاه خودرو سواری اقدام به توزیع و خرده فروشی سیار مواد مخدر در مناطق مختلف شهر تهران کرده است.

وی با بیان اینکه هماهنگی با مقام قضائی انجام و مجوزهای لازم برای عملیات نیز دریافت شد، اظهارکرد: با توجه به انجام تحقیقات تکمیلی پرونده و ارائه گزارش به مرجع قضائی روز گذشته تیم عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ به محل فعالیت این موادفروش اعزام شد و با رعایت جوانب قانونی با شگردهای خاص پلیسی متهم را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به توقیف خودروی متهم و بازرسی از آن گفت: ماموران در جریان بازرسی انجام شده از این خودرو هشت کیلوگرم مخدر حشیش را که به شکل بسیار ماهرانه‌ای در در بسته‌بندی‌های مختلف و در نقاط مختلف بدنه خودرو جاساز شده بود، کشف و ضبط شد.

باباپور با بیان اینکه متهم در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود اعتراف کرد، گفت: در ادامه برای این فرد پرونده‌ای تشکیل شد و او به همراه پرونده متشکله و موادمخدر کشف شده و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

مهر 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها