رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 636112

گزارش روزانه بورس ۲ تیر/ بازار متعادل شد

ساعت 24- بازار سرمایه اولین روز کاری هفته را در شرایطی که همچنان محدودیت دامنه نوسان ادامه دارد، با رشدی ۴ هزار واحدی به کار خود پایان داد.
.

 بازار سهام اولین روز کاری هفته بر خلاف دو روز گذشته، متعادل آغاز کرد و رفته رفته هر چه به ساعات پایانی بازار نزدیک شدیم، بر فشار عرضه‌ها افزوده شد.

بنابراین در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با رشدی 4 هزار واحدی به 2 میلیون و 47 هزار واحد رسید. همچنین  نیز شاخص کل هم‌وزن با رشدی 200 واحدی به ارتفاع 665  هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «نوری»، «فملی» و «بوعلی» بیشترین تاثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «خاور»، «تجلی» و «فصبا» بیشترین تاثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «خودرو»، «ذوب» و «شپنا» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «شفام»، «کرمان» و «گدنا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ 2 تیر ماه 1403، مبلغ 3 هزار میلیارد  میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود 177 میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز 209 نماد در محدوده مثبت و 228 نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس 208 نماد در محدوده مثبت و 150 نماد در محدوده منفی معامله شدند. تسنیم 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها