جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۵

پیروزی اسپانیول مقابل گرانادا

پیروزی اسپانیول مقابل گرانادا

ساعت24- تیم فوتبال والنسیا با توقف در خانه رایو وایه کانو ۲ امتیاز دیگر از دست داد تا کاملا از رده سوم جدول رده‌بندی لالیگا فاصله گیرد.

هفته سی و چهارم رقابتهای لالیگای اسپانیا پنجشنبه شب و بامادا روز جمعه ادامه یافت که طی آن در یکی از دیدارهای برگزار شده تیم والنسیا در زمین رایو وایه کانو یک بر یک متوقف شد و در رده چهارم جدول رده‌بندی باقی ماند.

آدریان امباریا در دقیقه ۱۹ برای رایو وایه کانو گلزنی کرد. پس از آن در دقیقه ۶۲ خورخه مورچیلو از این تیم اخراج شد تا فشار والنسیا افزایش یابد که حاصل آن گل دقیقه ۶۶ دانیل پارخو بود. در دقیقه ۷۷ هم رودریگو موره نو از تیم والنسیا اخراج شد. والنسیا با این تساوی ۶۹ امتیازی شد تا اختلاف این تیم با اتلتیکو مادرید در رده سوم جدول به ۶ امتیاز برسد.

بامداد امروز نیز تیم اسپانیول در زمین گرانادا ۲ بر یک برنده شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s