شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳

جدیدترین گزارش از باکس آفیس سینمای جهان

ساعت 24- هیجان چندانی برای رقابت در باکس آفیس داخلی وجود ندارد.

 قسمت دوم فیلم سینمایی «شیطان صفت» در افتتاحیه پایان هفته خود، با فروش 35 میلیون دلاری در 3 هزار و 790 سالن سینمایی در آمریکای شمالی کار خود را آغاز کرد.

دنباله این فیلم فانتزی به نظر می‌رسد که بتواند رتبه اول باکس آفیس داخلی آمریکای شمالی را تا پایان هفته از آن خود کند. با این حساب این فیلم خواهد توانست فیلم‌های قدرتمندی مانند «جوکر» و فیلم کمپانی سونی یعنی «زامبی لند» را که با فروش 28 میلیون دلاری آغاز شده است را در رتبه‌های بعد از خود قرار دهد.

پیش بینی‌هایی که درباره فروش افتتاحیه این فیلم شده بود گفته بود که این فیلم با فروش 45 میلیون دلاری کار خود را شروع خواهد کرد. تخمین فروش قسمت اول این فیلم در سال 2014 مبلغی معادل 69 میلیون دلار در باکس آفیس داخلی آمریکا بود که توانست یکی از باکس‌آفیس‌های پرسروصدای آن سال با فروش 750 میلیون دلاری با بودجه 180 میلیون دلاری باشد.

این فیلم در این هفته در تمام مارکت‌های خرید بلیط در دنیا قابل خرید خواهد بود. منتقدین به این فیلم در سایت «راتن تومیتوز» نمره 40 درصد را اختصاص داده‌اند.

فیلم «زامبی لند» نیز در افتتاحیه خود در پنجشنبه قبل مبلغ 2 میلیون و 900 هزار دلار را به‌دست آورد و توانست از فیلم «شیطان صفت» با فروش 2 میلیون و 300 هزار دلار سبقت بگیرد. این فیلم سینمایی در 3 هزار و 450 سالن سینمایی افتتاح رسمی می‌شود. این نخستین کمدی لایو اکشن بعد از فیلم «پسران خوب» است که توانسته در فروش ابتدایی پایان هفته خود در سال 2019 و در میانه ماه آگوست با صعود سود خود مبلغی 82 میلیون دلار را از آن خود کند.

این فیلم توسط منتقدین امتیاز 66 درصد را در سایت راتن تومیتوز به‌دست آورده است.

«جوکر» که در هفته‌های قبل فروش و سود خوبی را به‌دست آورده، این هفته با سود 213 میلیون دلاری نسبت به دو هفته قبل خود سود کمتری را در آمریکای شمالی به‌جیب زده است. این فیلم باید بتواند پایان هفته خود را با مبلغ 245 میلیون دلار فروش بعد از 17 روز فروش به پایان برساند.

فیلم «خانواده آدام» هم در مقام رتبه چهارم با فروش 14 میلیون دلاری خود در افتتاحیه باید بتواند در 10 روز آینده به مبلغ 55 میلون دلار برسد. این فیلم از روز افتتاح خود تا به امروز کاهش فروش 55 درصدی را داشته است.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s