جمعه ۲۲ فروردین ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۷

شفر هم جمع اتهام‌زنندگان اضافه شد:چون استقلال بودیم ، داورها سرمان را می‌بریدند!

ساعت 24-وینفرد شفر آلمانی که این روزها سرمربی تیم بنی‌یاس امارات است در یک گفت و گوی جالب اتهاماتی را درباره اتفاقات رخ داده در زمان حضور در استقلال مطرح کرده است.

هواداران و بازیکنان استقلال در چند سال اخیر همواره اعتقاد داشته‌اند که عوامل بیرونی نمی‌خواهند این تیم نتیجه بگیرد و در کار آن‌ها خلل ایجاد می‌کنند. موضوعی که باعث شده اتهامات زیادی را از طرف آبی‌ها نسبت به وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال شاهد باشیم. اتهاماتی که هرگز اثبات نشدند اما کسی هم به آن پاسخ درستی نداد تا این شائبه در میان آبی‌ها وجود داشته باشد که برخی علاقه‌ای به موفقیت این تیم ندارند.

جدیدترین کسی که به این جمع پیوسته و چنین موضوعی را مطرح کرده هم وینفرد شفر آلمانی سرمربی اسبق استقلال است. شفر گفته در زمان حضورش در استقلال به خاطر سابقه این تیم  با تصمیمات عجیب داور از امتیازات مهم در رقابت برای قهرمانی محروم شده است. او همچنین مدعی است که قبل از نیمه نهایی مقابل السد در لیگ قهرمانان آسیا برخی بخاطر سابقه تاریخی استقلال مانع موفقیت تیم می شدند و حتی بنا به دلایلی از تمدید قراردادها خودداری کردند و باعث شدند او سه بازیکن اصلی تیمش را از دست بدهد.

برچسب‌ها

نظرات

  • لطف الله بهرو ۱۳۹۹/۰۱/۲۲ - ۱۷:۳۷
    0 0
    وقتی ورزش، بالاخص فوتبال، سیاسی است/شود/باشد!، این‌گونه رفتارهای سوگرایانه و ناجوانمردانه، طبیعی هستند/دور از انتظار نیستند... .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s