ساعت24-ایرنا نوشت : رئیس شورای امنیت کشور از تشکیل کمیته‌ای متشکل از نهادهای نظامی و امنیتی برای بررسی دقیق ابعاد و جزییات ترور شهید مدافع حرم، سرهنگ صیاد خدایی خبر داد.

احمد وحیدی روز دوشنبه با حضور در کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره ابعاد امنیتی و پیامدهای اجتماعی طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها توضیح داد.

وزیر کشور با بیان اقدامات دولت به ویژه رئیس جمهور برای اجرای این طرح یادآور شد:‌ در زمان اجرای طرح شاهد افزایش قیمت مواد غذایی در جهان بودیم.وی ادامه داد: امنیت مواد غذایی به یک مسأله مهم جهانی تبدیل شده است و برخی از کشورها به شدت در حال ذخیره‌سازی کالاهای اساسی هستند.وحیدی خاطرنشان کرد: با توجه به تمهیدات انجام شده و تأمین کالاهای اساسی در کشور، امروز خوشبختانه مشکلی در این زمینه وجود ندارد.در این نشست، تعدادی از اعضای کمیسیون امنیت ملی سؤالاتی را درباره ابعاد و نتایج اقتصادی طرح و اجرای هر چه بهتر آن مطرح کردند.

اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین با قدردانی از اقدامات وزارت کشور در اجرای مردمی‌سازی یارانه‌ها، طرح‌ها و اقدامات این وزارتخانه در این زمینه را "هوشمندانه و مدبرانه" دانستند.

رئیس شورای امنیت کشور در بخش دیگری این نشست درباره ترور روز گذشته در تهران که به شهادت پاسدار مدافع حرم، شهید حسن صیاد خدایی منجر شد، اظهار داشت: با همکاری و هماهنگی نهادهای نظامی و امنیتی کمیته‌ای تشکیل شده و موضوع در دست بررسی است.

وحیدی، شهید صیاد خدایی را نیروی انقلابی و متدین توصیف کرد و با تسلیت به خانواده وی و همرزمانش گفت: با اتمام تحقیقات، نتایج آن اطلاع‌رسانی خواهد شد.

کد خبر 585011

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.