رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 634058

ادامه بدقولی‌های تلویزیون

ساعت 24 - عدم پخش «بسته پیشنهادی» تلویزیون یک بحث است و عدم اطلاع‌رسانی تلویزیون بحثی دیگر؛ مدتی است درباره بدقولی‌های کنداکتوری تلویزیون چه در بحث برنامه و چه سریال صحبت می‌شود و این بار بدعهدی‌ها گریبان‌ِ برنامه زنده شبکه دو را گرفت.

ب

به گزارش تسنیم، مدیریت کنداکتور تلویزیون مقوله‌ای است که از هر جهت اهمیت دارد، روزی برای چینش ترکیب پخش سریال‌ها و برنامه‌ها این مدیریت ضرورت دارد و روزی هم برای جلوگیری از بدقولی کنداکتوری، این مدیریت لازم است، البته این بدقولی‌ها مسبوق به سابقه بوده که بارها سریال بدقولی‌های تلویزیون را برای پخش سریال و برنامه حتی حضور مجری‌ای خاص اتفاق افتاده است.

روزی سریالی به‌نام «دودکش2» که علی‌رغم پخش گسترده اخبار رسانه‌ای‌اش، روی آنتن نرفت یا بارها سریال‌هایی که از شبکه سه سیما پخش می‌شد که آخرین آن به سریال «بیست‌کویید» برمی‌گردد. یا زمانی که مجموعه کلبه عموپورنگ پخش می‌شد این اعتراضات را نسبت به پخش نامنظم این مجموعه نمایشی داشتند. حتی چندی پیش این انتقادها به عدم پخش بدون اطلاع از شبکه یک به خاطر سریال «رخنه» و اخیراً سریال «آقای قاضی» هم مطرح شد.

این بار بدقولی کنداکتوری گریبان برنامه «بسته پیشنهادی» را گرفت. ماجرا از این قرار است؛ فصل دوم برنامه «بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی از سال گذشته روی آنتن شبکه دو سیما رفت. این برنامه همچون فصل اول به ارائه پیشنهادهایی در باب فرهنگ و هنر پرداخت و در ایام و مناسبت‌های فرهنگی و هنری مثل جشنواره فیلم فجر ویژه این رویدادها به گفت‌و‌گو و پخش برنامه پرداختند. این برنامه در سال جاری در چند قسمت پنجشنبه و جمعه روی آنتن رفت اما حالا سه هفته است که بدون زیرنویس یا اطلاع رسانی یک باره قطع شده است و هیچ خبری از «بسته پیشنهادی» نیست. روابط عمومی این برنامه هر هفته پیش خبری از قسمت جدید برنامه برای روزهای پنجشنبه و جمعه در اختیار رسانه‌ها قرار می‌داد در حالی‌که سه هفته است این اطلاع‌رسانی هم وجود ندارد.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها