کد خبر: 168332
تاریخ انتشار: ۳ تیر ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۶
021336

نحوه ساخت اپل آیدی/ آموزش آسان ترین راه های ساخت اپل آیدی صد درصد تضمینی با گوشی آیفون و کامپیوتر برای کاربران ایرانی  به صورت رایگان را در این مطلب مشاهده کنید.چگونه اپل آیدی بسازیم

ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی رایگان

به خاطر محدودیت های شدید آی پی ایران در اپل و همچنین محدودیت خود اپل در ساخت اپل آیدی معمولا کاربران ایرانی با مشکل مواجه می شوند و همواره این سوال برایشان مطرح است که چگونه اپل آیدی بسازیم. اما از آنجایی که ایران در اپل استور تحریم است ، شما نمیتوانید با آی پی (IP) ایران در اپل استور حساب کاربری ایجاد کنید و همواره با ارور 1009 روبه رو می شوید. بنابرین حتما باید از آی پی کشور دیگری وارد شوید تا اجازه ساخت اپل آی دی را داشته باشید به هر حال برای ساخت اپل آی دی رایگان شما اول باید با آی پی کشور دیگری (ترجیحا اروپا یا آمریکا) به اینترنت متصل شوید.
برای اینکار باید از نرم افزارهای که آی پی شما را تغییر می دهند استفاده کنید تا اپل شما را به عنوان یکی از کاربران کشورهای دیگر بشناسد.

چگونه اپل آیدی بسازیم

 

خريد اپل ايدي
بعد از تغییر آی پی باید نرم افزار iTunes را نصب کنید که ما برای شما عزیزان لینک دانلود را در این مطلب قرار دادیم کافیست بر روی لینک زیر کلیک کنید تا مراحل دانلود انجام شود.

کلیک کنید

بعد از دانلود و نصب نرم افزار iTunes برنامه را اجرا کنید، حال  مطابق تصویر بر روی sign in کلیک کنید.

وارد كردن اپل ايدي در ايفون

با مشاهده گزینه create new account  بر روی آن کلیک کرده و سپس گزینه continue  بزنید

ساخت اپل آیدی با گوشی آیفون 6

در تصویری که مشاهده می کنید باید تیک گزینه i have read and  زنید سپس بر روی  agree کلیک کنید تا وارد مرحله بعد شوید 

 

ساخت اپل آیدی با گوشی اندروید
در صفحه ای که مشاهده می کنید باید اطلاعات خودتان را وارد کنید بعد از وارد کردن آن بر روی گزینه continue کلیک کنید تا  مراحل کار ادامه پیدا کند( نحوه ساخت اپل آیدی )

 

آدرس آمریکا برای ساخت اپل آیدی

ساخت اپل آیدی امریکا


از آنجایی که می بایستی خودتان را به عنوان یک کاربر اروپایی یا آمریکایی به اپل معرفی کنید بر روی عکس بالا کیلک کنید تا وارد سایت http://www.fakenamegenerator.com/شوید در اینجا بهتر است صفحه این سایت را به عنوان تصویر ذخیره کنید تا اطلاعات آن را برای مراحل بعد داشته باشید.

آموزش ساخت رایگان اپل آیدی با آیفون یا آیپد
در این مرحله مطابق تصویر باید اطلاعاتی که در سایت fakenamegenerator مشاهده کردید مطابق تصویر وارد کنید.
در این مرحله برای شما تاییدیه ای به ایمیلی که وارد کردید ارسال می گردد. وارد ایمیل شوید و بر روی لینکی که در ایمیل مشاهده می کنید کلیک کنید. در آنجا به شما یوزر و پسورد داده شده آن را در جایی یادداشت کنید.
تبریک میگم کار تمام شد به همین راحتی الان دارای یک اپل آیدی شدید از آن لذت ببرید....


ساخت اپل آیدی رایگان با گوشی

ساخت اپل آیدی با گوشی کار بسیار ساده ای است کافیست مراحل زیر را با دقت انجام دهید تا بتوانید با گوشی آیفون اپل آیدی بسازید.

وارد كردن اپل ايدي در ايفون

درابتدا به تنظیمات بروید  و مطابق تصویر گزینه Itunes & App Store بزنید.

ساخت اپل آیدی از طریق سایت

در تصویری که مشاهده می کنید بر روی Apple ID کلیک کنید تا وارد قسمت بعد شویددر این مرحله بعد Sign Out را بزنید


نکته: در صورتی که گوشی را تازه خریده اید  و هیچ برنامه ای روی آن نصب نکردید مرحله بالا را انجام ندهید .

ساخت اپل آیدی با کامپیوتر

 

بعد از آنکه مرحله قبل را انجام دادید تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد . اگر گوشی شما در وضعیتی مشابه این تصویر است بدون دستکاری به مرحله بعدی بروید .

در این مرحله شما نیاز به نرم افزاری دارید که آ پی شما را تغییر دهد و به عنوان یک کاربر با آ پی آمریکا شناخته شوید.
اگر با فعالسازی سرویس فوق  و Refresh کردن نام کشور United States نمیبینید متاسفانه قادر به طی مراحل نیستید و اگر مشاهده کردید ادامه دهید.

ساخت اپل ایدی رایگان

به App store بروید و طابق تصویر به قسمت Featured  وارد شوید.در این مرحله باید یک برنامه رایگان را انتخاب کنید و درخواست نصب آن را بدهید.

خريد اپل ايدي

در اینجا باید گزینه Create new Apple ID  را کلیک کنید.

ساخت اپل آیدی رایگان 2015

گزینه Store را مطابق تصویر به united States تغییر دهید باید Next کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

اپل آیدی چیست

بر روی Agree کلیک کنید.
مجدداً Agree را فشار دهید.

ساخت اپل آیدی امریکا
در ادامه مطابق تصویر اطلاعات را وارد کنید دقت کنید در ادامه سوالاتی که از شما پرسیده می شوید حاوی مطالب مهمی است که باید آن را در جایی بنویسید تا همواره به آن دسترسی داشته باشید در قسمت پایین تر ۳ سوال امنیتی از شما پرسیده میشود . از هر منو تنها گزینه اول را انتخاب کنید و جوابهای نوشته شده را تصویر وارد کنید.
بعد از آنکه اطلاعات را با دقت وارد کردید گزینه next را از پایین صفحه بزنید تا وارد مرحله بعد شوید. 

ساخت اپل آیدی بدون آیتونز
 در این مرحله باید اطلاعات زیر را در جای آدرس و کدپستی وارد کنید دقت داشته باشد اطلاعاتی در کادر قرمز هست مانند تصویرپر کنید قسمت سبز رنگ را مطابق اطلاعات شخصی خودتا وارد کنید و بعد گزینه next را بزنید .
 Sierra hwy
No 1535
Ca-Calofornia
۶۶۱-۲۶۹۲۸۰۷

ساخت اپل آیدی رایگان با گوشی
شما موفق شدید تمام مراحل ساخت اپل آیدی را با موفقیت به اتمام رساندید والان کافیست آن را فعال کنید مراقب باشید اپل برای اینکه اطمینان پیدا کند ایمیلی که وارد کردید برای خودتان است ایمیل فعال سازی برایتان ارسال می کند به ایمیل خود بروید و بر روی گزینه Verify Now کلیک کنید.


 

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی