یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۹

برانکو: باید بالاخره یک روز می‌باختیم/ در مورد پنالتی نظری نمی‌دهم

ساعت24-سرمربی پرسپولیس گفت: ما در اهواز باختیم اما شکست مقابل فولاد ما را متزلزل نمی‌کند.

 برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از شکست مقابل فولاد خوزستان، گفت:  می‌دانستیم بازی سختی در انتظارمان است. همیشه مقابل فولاد بازی سخت است. این مسئله ارتباطی به جایگاه جدول ندارد. به فولاد تبریک می‌گویم. برای ما باخت در لیگ بالاخره اتفاق می‌افتاد.

وی افزود: این اتفاقی نبود که بخواهد ما را متزلزل کند با وجود اینکه شکست خوردیم باید تلاش کنیم تا به روند خوب‌مان باز گردیم. ۷-۸ موقعیت خوب را در نیمه دوم از دست دادیم. به میزبان بابت پیروزی که به دست آورد تبریک می‌گویم. 

سرمربی پرسپولیس در مورد غیبت شجاع خلیل‌زاده تصریح کرد: او دفاع وسط استاندارد ما است و بازیکنی در حد تیم ملی است و اینکه شما می‌گویید جای خالی‌اش احساس شد طبیعی است و در این بازی سخت جایش خالی بود.

برانکو در رابطه با عملکرد محمد نادری اظهار داشت: این اولین بازی این بازیکن در یک زمین سخت بود و از کارش راضی هستم. در مورد پنالتی هم نظری نمی‌دهم و باید فیلم بازی را ببینیم.

نظرات

  • keyvan ۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۹:۱۵
    0 0
    باز پرسپولیس باخت باز صدای اعتراض خشونت جلال باز هم شکایت از داوری !!! آقایان باختی بازی را باختی آبرو را باختی . بردهای وزارتی را بیاد داشته باشید لطمه به تیم های دیگه را بیاد آورید آه جامعه ورزشی شما را می گیرد این اول راه هست .

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s