یکشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳

محسن هاشمی: علاقه‌مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم

محسن هاشمی

ساعت 24-تثبیت مدیریت شهری می‌تواند به پیشبرد اهداف مدیریتی کمک کند.

 محسن هاشمی رئیس شورای شهر تهران در جمع خبرنگاران و درباره انتخابات هیئت رئیسه گفت: علاقه‌مند به تثبیت هیئت رئیسه هستم، زیرا اعتقاد دارم با تثبیت هیئت رئیسه کارها بهتر پیش خواهد رفت.

رئیس شورای شهر تهران بیان کرد: البته نباید فراموش کرد که تثبیت هیئت رئیسه به نظر اعضا شورای شهر تهران وابسته است.

هاشمی  افزود: بحث شورا از شهرداری جداست و گاهی مشکلات ما از تداخل وظایف این دو نهاد به وجود می‌آید که خبرنگاران نیز باید به این نکته توجه کنند که شرح وظایف شورای شهر با شهرداری متفاوت است.

او گفت: بحث تداخل وظایف در اجرا مشکلی است که در بیشتر نهادهای مدیریتی در کشور مشاهده می‌شود و باید به این موضوع توجه کرد؛ شرح وظایف هیئت رئیسه شورا نیز در قانون آمده است و نباید موضوعات را به یکدیگر مرتبط کرد.

رئیس شورای شهر تهران افزود: مدیریت شورا و کمیسیون‌ها باید در سال سوم فعالیت شورا تقویت شود و نکته بعد حفظ شأن اعضای شورای شهر تهران برای سال سوم فعالیت است.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s