پنجشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۴

هراز فردا یک‌طرفه می‌شود

ساعت24- فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه ترافیک نیمه سنگین و روان در محورهای شرق استان تهران شاهد هستیم، گفت: فردا هفدهم آبان ماه از ساعت 14 تا 2 بامداد روز شنبه تردد انواع وسایل نقلیه از رودهن به سمت آمل ممنوع می‌شود.

 سیاوش محبی فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران در خصوص اوضاع ترافیکی محورهای مواصلاتی شرق استان تهران، اظهار کرد: هم اکنون تردد انواع وسایل نقلیه از شمال به جنوب و جنوب به شمال محور هراز نیمه سنگین و روان در جریان است و مشکلی در خصوص عبور و مرور وسایل نقلیه از این محور وجود ندارد.

وی با بیان اینکه فردا از ساعت 14 الی 2 بامداد روز شنبه تردد وسایل نقلیه از رودهن به سمت شمال ممنوع میشود، گفت: به دلیل خروج بار ترافیکی بسیار سنگین از تهران به سمت شمال کشور، فردا ممنوعیت عبور خودروها از جنوب به شمال محور هراز اعمال خواهد شد و هم وطنان میتوانند از مسیر های جایگزین فیروزکوه و کندوان برای رسیدن به شمال کشور استفاده کنند.

محبی افزود: آمد و شد وسایل نقلیه از دو لاین رفت و برگشت محور فیروزکوه عادی و روان گزارش شده و مشکلی برای تردد خودروها از این محور وجود ندارد.

فرمانده پلیس راه ویژه شرق استان تهران با بیان اینکه حادثه خاصی در محورهای مواصلاتی شرایط استان رخ نداده، بیان کرد: در حال حاضر عبور و مرور وسایل نقلیه از جنوب به شمال و شمال به جنوب محور امام رضا (ع) و همچنین بزرگراه حرم به حرم روان و عادی گزارش شده و مشکل خاصی برای تردد وسایل نقلیه از این محورها وجود ندارد.

وی اضافه کرد: هموطنان با رعایت مدیریت زمان سفر، قبل از شروع مسافرت از وضعیت راه ها مطلع و سپس سفر خود را در زمانهایی غیر از ساعت پیک ترافیک آغاز کنند تا با ترافیک‌های سنگین مواجه نشوند.

محبی تاکید کرد: مسافران با رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی، عدم اتکاب تخلفات حادثه‌ساز مانند سرعت، سبقت و انحراف به چپ، پرهیز از عجله و شتاب، استراحت کافی قبل و در حین مسافرت و رعایت فاصله طولی مناسب نسبت به خودروهای جلویی می‌توانند سفری ایمن و بدون خطر را سپری کنند.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s