پنجشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹

تعطیلی گمرک در روزهای آینده به دلیل کرونا صحت ندارد

گمرك شهيد رجايي

ساعت24 -مدیر کل گمرکات استان اصفهان گفت: شایعه تعطیل شدن گمرکات در روزهای آینده به دلیل شیوع بیماری کرونا صحت ندارد و تمامی فرآیندهای گمرک انجام می‌شود.

مدیر کل گمرکات استان اصفهان گفت: شایعه تعطیل شدن گمرکات در روزهای آینده به دلیل شیوع بیماری کرونا صحت ندارد و تمامی فرآیندهای گمرک انجام می‌شود.

رسول کوهستانی پژوه اظهار کرد: اقدامات لازم برای مقابله با کرونا بر عهده مسئولان بهداشت بوده و مأموران این بخش در فرودگاه‌ها در حال انجام وظیفه هستند، اقدامات لازم توسط آن‌ها انجام می‌شود.
وی افزود: تنها اقداماتی در گمرک اجرا می‌شود که توسط ستاد مبارزه با کرونا گفته می‌شود. در همین راستا برای آگاهی بخشی به مراجعان، کلاس آموزشی پیشگیری از کرونا برگزار شده است. محیط ادارات گمرک و دستگاه‌های ثبت اثر انگشت نیز به صورت پیوسته و دائم در حال ضد عفونی شدن است.

مدیر کل گمرکات استان اصفهان خاطرنشان کرد: ترخیص کالا به صورت کامل در گمرک و صادرات و واردات در حال انجام است، البته مشکلات کوچکی در مرزها وجود دارد که در حال رفع شدن است.

کوهستانی پزوه درباره صحت شایعات مبنی بر تعطیل شدن گمرکات در روزهای آینده به دلیل شیوع بیماری کرونا نیز گفت: این مسئله صحت ندارد و کلیه فرآیندهای گمرک انجام می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s