پنجشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۵

آخرین وضعیت ترافیک جاده‌ها/ شلوغی جاده‌های شمال باعث حرکت کُند خودروها شد

ساعت 24-مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری آخرین وضعیت جاده‌های پرتردد کشور را تشریح کرد.

علی آشوری درخصوص آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های پرتردد گفت: در حال حاضر در محور چالوس مسیر (جنوب به شمال) محدوده نساء و حدفاصل هزارچم تا پل دزبن ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری گفت: تردد در محور هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) به صورت روان گزارش شده است.

وی افزود: در حال حاضر در هیچ یک از مسیرها و محورهای شمالی کشور هیچ گونه مداخلات جوی گزارش نشده است.

آشوری درباره وضعیت دیگر محورهای کشور گفت: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج-تهران حدفاصل پل فردیس تا پل کلاک نیمه سنگین است.

وی با اشاره به محدودیت‌های ترافیکی آخر هفته اظهار کرد: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه ۱۱ مهرماه، تا ٢ بامداد روز بعد از کرج و ابتدای آزاد راه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع است و تردد وسایل نقلیه از ساعت ۲۰ روز جمعه الی ٢ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت تهران و کرج یک طرفه می‌شود.

آشوری در ادامه افزود: تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۸ الی ۲۴ روز جمعه ۱۱ مهرماه از رودهن به سمت آمل ممنوع است و تردد از ساعت ۲۰ روز جمعه الی ۲۴ همان روز از آب اسک به سمت رودهن یک طرفه می‌شود.

به گفته مدیر مرکز مدیریت راه‌های سازمان راهداری در صورت افزایش حجم ترافیک در محورها محدودیت‌های ترافیکی اجرا می‌شود و اگر وضعیت ترافیکی عادی باشد محدودیت‌ها لغو خواهد شد.

مدیر مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: هموطنان برای مطلع شدن از آخرین وضعیت جاده‌های کشور می‌توانند از سامانه تلفنی، سایت و اپلیکیشن موبایلی ۱۴۱ و همچنین سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۴۴ استفاده کنند.

منبع: میزان

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.