کد خبر: 534089
تاریخ انتشار: ۲۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰

ساعت24-دارنده نشان برنز کشتی آزاد امیدهای جهان می‌گوید: تابع تصمیمات کادرفنی بوده و مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی هستم.

علیرضا سرلک اظهار کرد: اکنون چهارمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی را برای حضور در مسابقات گزینشی المپیک و قهرمانی آسیا پشت سر می‌گذرانیم.

وی ادامه داد: در این مرحله از اردو بیشتر تمرکز بر روی برنامه‌های استقامتی بود و احساس می‌کنم در بهترین شرایط ممکن بدنی و روحی قرار دارم.

سرلک در ادامه پیرامون عدم حضورش در لیست انتخابی درون اردویی وزن ۵۷ کیلوگرم گفت: مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی کشتی هستم و هر کجا کادر فنی صلاح بداند کشتی خواهم گرفت و قطعاً در پس این تصمیم نیز یک منفعت ملی وجود دارد و این مسله اصلا تاثیری بر روی انگیزه‌ام نخواهد داشت و هدفم حضور در المپیک و کسب خوش‌رنگ‌ترین مدال در این رویداد مهم ورزشی است.

نفر دوم انتخابی تیم ملی در وزن ۵۷ کیلوگرم کشتی آزاد در خصوص حواشی به وجود آمده در فضای مجازی تأکید کرد: به این مسائل توجهی ندارم و صفحه‌ای نیز در فضای مجازی به اسم و مدیریتم وجود ندارد و بیشتر تمرکز و وقتم حتی زمانی که در اردو نیستم، معطوف به کشتی است.

وی تصریح کرد: فقط فکر و ذکرم کشتی است و برای رسیدن به اهدافم تلاش می‌کنم و تابع تصمیمات کادرفنی هستم.

سرلک با بیان اینکه امیدوارم بتوانم در مسابقات پیش رو نتایج خوبی را کسب کنم، افزود: فرقی ندارد قهرمانی آسیا باشد یا یک تورنمنت دیگر، هرکجا کادر فنی صلاح بداند قطعاً با تمام توان تلاش خواهم کرد که بهترین نتیجه را کسب کنم.

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی