سرمایه گذاری 365 میلیارد دلاری سامسونگ برای تولید نیمه هادی و زیست داروها

ساعت24-شرکت سامسونگ اعلام کرد 365 میلیارد دلار (450 تریلیون وون) در پنج سال آینده برای تسریع رشد صنعت نیمه هادی ها، زیست داروها و سایر فناوری های نسل بعدی سرمایه گذاری خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرگزاری فارس به نقل از رویترز، شرکت سامسونگ اعلام کرد 365 میلیارد دلار (450 تریلیون وون) در پنج سال آینده برای تسریع رشد صنعت نیمه هادی ها، زیست داروها و سایر فناوری های نسل بعدی سرمایه گذاری خواهد کرد. این شرکت بزرگ کره جنوبی روز سه‌شنبه گفت انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری‌ها تا سال 2026 به سامسونگ کمک کند تا رشد بلندمدت حوزه‌های استراتژیک مانند بخش تراشه‌ها را افزایش دهد و در عین حال متعهد به سرمایه‌گذاری جدی در بخش زیست داروها برای موفقیت آن به اندازه حوزه ساخت تراشه‌ باشد.

سامسونگ بزرگترین سازنده تراشه های حافظه در جهان، جزئیاتی از ارقام سرمایه گذاری خود را ارائه نکرد، اگرچه اضافه کرد که 80 درصد سرمایه گذاری ها در کره جنوبی انجام خواهد شد و اعلامیه روز سه شنبه شامل تعهد به سرمایه گذاری 240 تریلیون وون است که در آگوست 2021 انجام شد.

نکته قابل توجه این است که سامسونگ سرمایه گذاری برای باتری خودروهای الکتریکی را به عنوان بخشی از موتور محرک رشد آینده در آینده در این اعلامیه درج نکرده است.

انتهای پیام/

کد خبر 585159

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.