کد خبر 600273
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۱۵

ساعت24-فدراسیون فوتبال فرانسه به خاطر مردود اعلام شدن گل دقایق پایانی تیم‌ملی این کشور مقابل تونس در جام جهانی ۲۰۲۲ به فیفا شکایت کرد.

فدراسیون فوتبال فرانسه چهارشنبه شب اعلام کرد که به دلیل این که گل آنتوان گریزمان در دقایق پایانی دیدار با تونس، پس از پایان بازی در VAR مورد بررسی قرار گرفت و پذیرفته نشد، به فیفا شکایت می‌کند.

گریزمان در دقیقه ۸ وقت‌های تلف شده با یک ضربه والی گل زد اما گل او مردود شد چرا که گریزمان در لحظه ارسال شوامنی در موقعیت آفساید قرار داشت.

فدراسیون فوتبال فرانسه در بیانیه‌ای نوشت: «ما در حال نوشتن شکایتی هستیم که به نظرمان‌، گل گریزمان به اشتباه رد شده است. این شکایت باید تا ۲۴ ساعت پس از بازی پر شود.»

البته فدراسیون فوتبال فرانسه مشخص نکرد که این شکایت به خاطر اشتباه داور در اعلام آفساید گریزمان بوده یا این که به دلیل مردود اعلام شدن آن پس از سوت پایان بازی بوده است.

تیم‌ملی فوتبال فرانسه دیشب (چهارشنبه) در دور سوم و پایانی مرحله گروهی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مقابل تونس با یک گل شکست خورد اما با وجود این شکست با ۶ امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به استرالیا به مرحله یک هشتم نهایی این رقابت‌ها صعود کرد.

کد خبر 600273

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.