سه‌شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۳

چهار زخمی در پی حمله با سلاح سرد در نروژ

ساعت 24-حمله فردی با چاقو به کارکنان مدرسه‌ای واقع در پایتخت نروژ، چهار زخمی برجای گذاشت.

امروز سه‌شنبه، فردی با چاقو یک معلم و سه نفر از کارکنان یک مدرسه در شهر «اسلو» واقع در نروژ را زخمی کرد.

بنابر گزارش خبرگزاری راشاتودی، آسیب‌های وارد شده به افراد سطحی است و زخمی‌شدگان همگی کارکنان مدرسه «برینسگن» بودند که بیمارستان منتقل شدند.

پلیس نروژ در بیانیه‌ای اعلام کرد: «ما در ارتباط با خضونت صورت گرفته و شرایط تحدید‌آمیز در مدرسه «برینسگن» حضور داریم. فردی که عامل این واقعه بوده است را کنترل کرده‌ایم.افراد جراحت‌های سطحی برداشته‌اند و آمبولانس در محل حاضر است و درمان افراد پیگیری می‌شود.»

طبق اعلام پلیس، فرد ضارب یکی از دانش‌آموزان است که امروز صبح، یک معلم و سه نفر از کارکنان این مدرسه در شرق اسلو را زخمی کرده است.برخی گزارش‌ها حاکی از این است که این دانش‌آموز از چاقوی آشپزخانه که از آشپزخانه مدرسه برداشته بود، استفاده کرده است.

همچنین پلیس اعلام کرد که به هیچکدام از دانش‌آموزان آسیب نرسیده است. پلیس ضارب را دستگیر کرده اما هنوز انگیزه وی از این اقدام مشخص نشده است.

بنابر تحقیقاتی که پارسال انجمن آموزشی نروژ انجام داده، یک نفر از هر پنج معلم قربانی خشونت در مدرسه بوده است.

انتهای‌پیام/

منبع: فارس
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s