دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۴۱

حداد عادل: گزینه اصولگرایان هنوز مشخص نیست/آمریکا به برجام «تــَرَک» وارد کرد

حدادعادل

ساعت 24- غلامعلی حداد عادل در حاشیه مراسم ختم مادر محمد مهدی زاهدی نماینده اصولگرای مجلس در جمع خبرنگاران حاضر شد و توضیحاتی در رابطه با رویکرد اصولگرایان در انتخابات و نقض برجام از سوی آمریکا ارائه داد.

 حداد عادل گفت:‌ معرفی کامل کاندیداها برای انتخابات فرایند خاصی دارد که روند آن طی و به موقع اطلاع رسانی می‌شود.

او درباره کلید خوردن فعالیت اصولگرایان در انتخابات توضیح داد:‌ به هر حال انتخابات در پیش است و رقابت هم باید باشد و این مسئله طبیعی است.

حداد عادل در پاسخ به سوال دیگری گفت که هنوز گزینه‌های اصولگرایان برای شرکت در انتخابات مشخص نشده و در عین حال تاکید کرد: رویکرد ما در انتخابات مشخص است و از اول انقلاب تا کنون نیز معلوم بوده است.

حداد عادل درباره نقض برجام توسط آمریکا نیز گفت:‌ اقدام آمریکایی‌ها سنگی بر « جامِ» برجام است که ترک وارد کرد و نشان داد آمریکایی‌ها قابل اعتماد نیستند و همان آمریکای ۲۸ مرداد هستند. جوانان باید بیشتر توجه کنند و دل به آمریکا خوش نکنند.

ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s