یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۸ - ۱۹:۴۰

اشاره امروز رهبری به شرارت خاندان پهلوی و منافقین در فضای مجازی

ساعت 24- سایت رهبر معظم انقلاب بخشی از صحبت‌های ایشان در درس خارج از فقه ایشان را با موضوع شرارت منافقین در فضای مجازی منتشر کرد.

 سایت رهبر معظم انقلاب بخشی از صحبت‌های امروز مقام معظم رهبری در درس خارج از فقه ایشان را با موضوع شرارت خاندان پهلوی و منافقین در فضای مجازی منتشر کرد.

در گوشه‌ای از این مطلب آمده است:

«این مفاسد هیچ مشکلی را درست نمی‌کند جز اینکه علاوه‌ی بر هر مشکلی که هست، ناامنی را هم اضافه می‌کند.

️ شما ملاحظه کنید در این دو روز تقریباً یعنی دو شب و یک روزی که از این قضایا گذشته همه‌ مراکز شرارت دنیا علیه ما این کارها را تشویق کردند، از خانواده‌ منحوس خبیث خاندان پهلوی تا مجموعه‌ خبیث و جنایتکار منافقین، این‌ها دارند مرتباً در فضای مجازی و در جاهای دیگر تشویق می‌کنند ترغیب می‌کنند که این شرارت‌ها انجام بگیرد.

️من عرضم این است هیچ کس به این اشرار کمک نکند، هیچ انسان عاقل و شایسته‌ای که به کشور خودش علاقه‌مند است، به زندگی راحت خودش علاقه‌مند است، به این‌ها نباید کمک بکند؛ این‌ها اشرارند، این کارها کار مردم معمولی نیست. ۹۸/۸/۲۶»

صفحه منتسب به رهبر معظم انقلاب در توئیتر نیز در آخرین پست این صفحه، برخی هشدارهای ایشان خطاب به مسئولین و مردم را منتشر کرد.

در متن توئیتری این پست آمده است:

مسئولین حفظ امنیت کشور به وظایف‌شان عمل کنند، مردم عزیز ما هم که خوشبختانه در قضایای گوناگون این کشور بصیرت خودشان را نشان دادند، بدانند که این حوادث تلخ از ناحیه کیست و چگونه است و از اینها فاصله بگیرند.

باشگاه خبرنگاران

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s