کد خبر: 533558
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱

ساعت 24-مهاجم اسبق استقلال به انتقاد از اقدام وریا غفوری پرداخت.

ادموند اختر مهاجم اسبق استقلال درباره اتفاقاتی که در قرارداد وریا غفوری رخ داده می گوید: «شکی نیست او یکی از اثرگذارترین بازیکنان استقلال در چند سال اخیر بوده. منتهی استقلال مثل سال های قبل در ماجرای قرارداد بستن ها، به مشکل خورده است. به نظر من ماجرای وریا و استقلال نباید رسانه ای می شد. قبل از بازی ماجرای کمیته اخلاق و قراردادش را فهمید و این با روح و روانش بازی کرد. ولی من یک نکته می گویم. هر جای دنیا اگر می خواهند قرارداد بازیکنی را تمدید کنند شاید 10 برابر بالاتر هم بدهند ولی هیچوقت شما نمی بینید بازیکنی که قرارداد دارد و باید به آن پایبند باشد، سوء استفاده کند.»

او اضافه می کند: «در دوره ای که ما بودیم، از استقلال استفاده می کردیم ولی الان بازیکنان دارند از این باشگاه سوء استفاده می کنند. این برمی گردد به شبکه های اجتماعی و فضای مجازی. وقتی بازیکن احساس می کند به مشکل می خورد به آنجا پناه می برد و طرفداران را با مربیان و مدیران رودرو می کند. وریا باید سعه صدر داشته باشد. حقش است قرارداد خوب ببندد ولی باید قانونی باشد.»

اختر حرف های خود را اینطور تمام می کند: «دیگر از راموس که بزرگتر نداریم؟ بازیکن در اروپا بالای 30 سال می رود با او سال به سال می بندند. حالا چطور می شود در استقلال با بازیکن 34 سال قرارداد دو ساله و با قیمتی بالا بسته می شود؟ این یکی از مشکلات ما در فوتبال است. امیدوارم هر چه زودتر موضوع وریا حل و فصل شود که دودش به چشم هوادار نرود.»

ارسال نظر

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

همه لیگ‌ها

خط داغ

تازه ترین خبرها

مطالب خواندنی