کد خبر 571100
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۰۷:۰۹

ساعت 24 -از 20 آذر تماشاگران فوتبال مجوز حضور در ورزشگاه‌های کشور در لیگ‌های مختلف برتر، دسته اول، دوم و سوم را دریافت خواهند کرد.

در حالیکه پیش از این مسئولان فدراسیون پزشکی ورزشی اعلام کرده بودند که از اول آذر شرایط حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها فراهم خواهد شد اما این اتفاق تا امروز رخ نداده است.

هواداران فوتبال در لیگ های دسته اول نیز مشتاق دیدن بازی تیم‌های محبوب‌شان از نزدیک و داخل ورزشگاه ها هستن با این حال هنوز مجوزی در این رابطه صادر نشده است.

با این حال علی کارگر مدیرعامل باشگاه شهرداری آستار در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد شرایط حضور تماشاگران در دیدارهای خانگی تیمش گفت: طبق پیگیری‌هایی که من انجام دادم مطلع شدم که از 20 آذر ماه تماشاگران مجوز حضور در ورزشگاه‌ها را دریافت خواهند کرد و تمامی لیگ های برتر، دسته اول، دوم و سوم با حضور تماشاگران برگزار خواهد شد. ما هم امیدواریم این اتفاق رخ بدهد و شاهد بازگشت تماشاگران خود به ورزشگاه‌ باشیم و همه از این اتفاق خوشحال خواهند شد.

تیم شهرداری آستارا در لیگ دسته اول فوتبال حضور دارد و فردا( پنجشنبه)در هفته هشتم لیگ یک میزبان تیم سایپا تهران خواهد بود.

انتهای پیام/

کد خبر 571100

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.