ساعت 24 -برخی اشخاص به‌سلامت ذهن و جسم خود اهمیت نمی‌دهند درصورتی‌که یکی از پارامترهای مهم و مؤثر بر تمرکز فردی و حفظ سلامت روح و روان انسان ورزش است. برخی ورزش‌ها در حوزه بالابردن تمرکز و روحیه فردی بسیار مؤثر واقع می‌شوند که از معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به ورزش یوگا اشاره نمود. شما با پرداختن مستمر به ورزش می‌توانید سلامت روح و روان خود را تضمین نمایید.

امروز قصد داریم به مقوله تأثیر شگفت‌انگیز ورزش یوگا بر سلامت جسمی و روانی بپردازیم و اینکه اگر تمرینات یوگا را به‌صورت مستمر و حضوری در محیط باشگاه انجام دهید چه بازخوردی دریافت می‌کنید پس در ادامه برای یافتن پاسخ این معماهای چالشی با ما همراه باشید.

اثر مثبت ورزش یوگا بر سلامت تمرکز فردی و بررسی شرایط تمرین حضوری آن

یک حرکت نشسته در ورزش یوگا

تمرین مداوم ورزش یوگا حافظ سلامت جسم و روان

ادامه دادن و نگه‌داشتن استمرار در ورزش‌کردن از ویژگی‌های مهم یک ورزشکار است که قصد دارد همیشه بدن خود را آماده نگه‌داشته و با ورزش به آرامش برسد. در ورزش یوگا نیز به همین شکل است و شما نیز برای دست‌یافتن به تمرکز بالاتر می‌بایست یوگا را منظم تمرین کنید.

درباره چگونگی شیوه‌های مختلف ورزش یوگا جستجو کنید زیرا این ورزش به حفظ سلامتی شما بسیار کمک می‌کند و یک نوع ابزار در این زمینه محسوب می‌شود. نگرش استئوپاتیک در یوگا شما را به رویه خوددرمانی تشویق می‌کند. نظر یکی از کارشناسان معتبر حوزه یوگا در هالیوود به نام ناتالی نوینز در خصوص نگرش استئوپاتیک این است که "مقصود از انجام ورزش یوگا تولید قدرت و آگاهی و هماهنگی در میان ذهن انسان و بدن انسان است".

مکاتب مختلفی در دنیای ورزش یوگا فعال هستند و اغلب آن‌ها بیشتر شامل مباحث کلی تمرینات هوازی و تنفسی و مدیتیشن و انجام حالات آسانا که همان پوز نیز نامیده می‌شود، است. (آسانا یا پوز نوعی حرکت است که گروه‌های ماهیچه‌ای را خم می‌کند و یا می‌کشد). به گفته دکتر نوینز ایشان به‌عنوان یک پزشک در حوزه استئوپاتیک تلاش‌هایی را بر روی طب و اقدامات پیشگیرانه و توانایی بدن برای التیام کرده است. اصول مشابه مبنای یوگا است و ورزش یوگا به میزان بسیار بالایی به‌سلامت بدن خیلی کمک می‌کند.

اثر مثبت ورزش یوگا بر سلامت تمرکز فردی و بررسی شرایط تمرین حضوری آن

آسانا یک تکنیک بسیار کششی در ورزش یوگا می‌باشد

ورزش یوگا در ایران

ایران کشوری بزرگ و پهناوری است و مردمانی خونگرم و ورزش‌دوست دارد. ورزش یوگا نیز در ایران طرف‌داران بسیاری زیادی دارد. از آنجا مردم اغلب به‌سلامت فکر و ذهن خود اهمیت می‌دهند برای یادگیری ورزش یوگا عمدتاً به‌صورت حضوری به سالن‌های ورزشی مراجعه می‌کنند. تهران و کرج شهرهایی هستند که سالن‌های ورزشی یوگا در آن‌ها بسیار زیاد است. یوگا در کرج در میان هنرجویان رواج بسیاری دارد و سالن‌ها و باشگاه‌های ورزشی این شهرها نیز دارای مربیان زبده و حرفه‌ای در این زمینه برای تعلیم هنرجویان می‌باشد.

ورزش یوگا در کرج

مردم کرج بسیار به‌سلامت روح و ذهن خود اهمیت می‌دهند و در این زمینه سالن‌های ورزشی زیادی یوگا در کرج را آموزش می‌دهند. یوگا فواید فیزیکی بسیاری دارد و انجام حضوری ورزش یوگا یکی از توصیه‌های اغلب مربیان این رشته برای هنرجویان است؛ زیرا انجام ورزش حضوری و فیزیکی به انعطاف‌پذیری و افزایش قدرت و توان عضلات، بهبود تنفس و انرژی و نشاط، حفظ متابولیسم متعادل و کاهش وزن، سلامت قلب، گردش خون و به بهبود عملکرد ورزشی و محافظتی بدن در برابر آسیب‌ها بسیار کمک می‌کند.

اثر مثبت ورزش یوگا بر سلامت تمرکز فردی و بررسی شرایط تمرین حضوری آن

یک آقا در حال انجام تکنیک و حرکت کششی ورزش یوگا

کانون یوگا حضور

اساتید و مربیان ورزش یوگا در سالن‌های ورزشی در شهر کرج همگی در کانون یوگا حضور به آموزش و تعلیم هنرجویان جوان خود می‌پردازند و این هنرجویان در سنین مختلفی قرار دارند که در دسته‌بندی‌ها و رده سنی‌ها گوناگون در جلسات تمرین کانون یوگا حضور www.yoga-hozoor.ir ثبت‌نام می‌کنند تا به‌صورت متحدالشکل و تخصصی آموزش‌ها را از نزدیک دنبال نمایند.

این مطلب تبلیغاتی است و محتوای آن توسط سفارش دهنده تهیه شده است.

کد خبر 571631

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.