شنبه ۲ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۹

واکنش مجتبی جباری به ناراحتی استراماچونی از غیبت مترجم

ساعت 24-هافبک سابق استقلال امیدوار است مسائل کوچکی و پیش پا افتاده همچون نبود مترجم، آرامش و تمرکز استقلال و استراماچونی را بر هم نزند.

جباری در حاشیه مراسم بهترین‌های لیگ برتر، درباره شکست استقلال در هفته نخست لیگ گفت: با توجه به فشارهایی که روی تیم بود، نتوانستیم نتیجه خوبی بگیریم.

هافبک سابق استقلال درباره عملکرد استقلال و استراماچونی در این تیم خاطرنشان کرد: بازی نخست است و نمی‌توان روی استراتژی مربی نظر داد تا شناخت لازم را از لیگ پیدا کند. امیدوارم در بازی بعد نتایج بهتری را کسب کند.

او درباره باخت استقلال و ناراحتی استراماچونی از استقلال و نبود مترجم گفت: شرایط استقلال را متوجه نشدم اما بیشتر درباره مترجم بود. این مسائل برای ما عادی است اما برای مربی‌ای که از خارج از کشور آمده آزاردهنده است. امیدوارم شرایط بهتر شود چون حداقل انتظار از مجموعه برآورده کردن انتظارات مربی است. روی این تیم و مربی سرمایه گذاری شده است و امیدوارم مسائل کوچک تمرکز او را بر هم نزند.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s