پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۷:۵۲

بامداد پنجشنبه مرگبار در کرمان

حادثه

ساعت24 - مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان گفت: در اثر دو حادثه تصادف شدید همزمان بامداد امروز پنجشنبه در شهر کرمان، ۸ نفر جان مصدوم و جان باخته گزارش شده است.

"رضا میرزایی" در گفت و گو با ایسنا، با بیان اینکه در اولین ساعت امروز پنجشنبه هشتم خردادماه هم زمان دو مورد تصادف شدید در شهر کرمان‌ رخ داد، گفت: از اولین حادثه که در خیابان شریعتی (چهارراه کاظمی) شهر کرمان رخ داد، در ساعت ۵۸ دقیقه بامداد آگاه شدیم.

وی افزود: در این حادثه دو دستگاه خودرو پژو ۲۰۶ و پراید به شدت با یک دیگر برخورد کرده بودند که بلافاصله بعد از اعلام این حادثه تیم‌ اطفای حریق و امداد و نجات این سازمان از ایستگاه‌های شماره ۱ به محل حادثه اعزام شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ادامه داد: در این حادثه چهار نفر سرنشینان این دو خودرو، محبوس شده بودند که بلافاصله آتش‌نشانان نسبت به خروج مصدومان از داخل خودرو اقدام کردند.

میرزایی با بیان اینکه حادثه دیگر به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمان اطلاع داده شد، تصادف شدید دو دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ و ساینا در محور هفت باغ علوی تیر شماره ۴۸ بود، گفت: این حادثه منجر به فوت ۳ نفر و مصدومیت شدید یک نفر از سرنشینان خودرو پژو ۴۰۵ شده بود.

وی زمان اعلام این حادثه به ستاد فرماندهی ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی همزمان با حادثه اول اعلام کرد و گفت: دو دستگاه خودروی امداد و نجات و اطفای حریق این سازمان از ایستگاه‌های شماره ۹ و ۳، بلافاصله در محل حاضر شدند.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری افزود: به علت شدت حادثه، سرنشینان خودروی پژو ۴۰۵، در خودرو محبوس شده بودند که توسط آتش‌نشانان از بین آهن‌پارهای خودرو خارج شد.

میرزایی خاطر نشان کرد: هم‌ چنین توسط آتش‌نشانان اقدامات اولیه برای پیشگیری از حریق احتمالی در هر دو حادثه انجام گرفت.

منبع:ایسنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s