• ابعاد جدید از سگ‌کشی؛ زجرکش کردن با عقیم‌سازی غیر استاندارد

  ابعاد جدید از سگ‌کشی؛ زجرکش کردن با عقیم‌سازی غیر استاندارد

  ساعت24-مثلاً باید بعد از عقیم سازی باید از نخ بخیه جذبی استفاده شود، اما این کار را نمی‌کنند و بدون اینکه سگ‌ها دوره نقاهت را بگذرانند آن‌ها را در سطح شهر رها می‌کنند و به نوعی آن‌ها را زجرکش می‌کنند به عنوان مثال سگی را داشتیم که عقیم شده بود و از نخ بخیه جذبی برای این کار استفاده نکرده بودند دل و روده‌اش بیرون ریخته شده بود و سگ تلف شد فیلمش موجود است که سگ در حال لیس زدن روده‌هایش است.

 • پزشکان برای نصب کارتخوان بهانه تراشی می‌کنند؟

  ساعت 24- رئیس سازمان نظام پزشکی در مکاتبه‌ای با سازمان مالیاتی، خواستار تعویق اجرای حکم قانونی نصب کارتخوان در مطب پزشکان، تا زمان آموزش روند ثبت کارتخوان و اطلاع رسانی کامل به این صنف شد.

 • افزایش ورود زائران غیرایرانی اربعین حسینی از مرز آستارا

  ساعت 24- سرپرست استانداری گیلان گفت: پیش‌بینی می‌شود که امسال زائران غیرایرانی بیشتری برای شرکت در پیاده‌روی اربعین حسینی از مرز آستارا وارد کشور ما شوند.

 • مسافران برگشت خورده ایران ایرتور چه شدند؟

  ساعت 24- صبح امروز ساعت ۷:۴۵ پرواز تهران–مشهد ایران ایرتور با مشکل نقص فنی در یکی از موتورهای هواپیما مواجه شد و نهایتا خلبان این پرواز تصمیم گرفت تا با فرودی اضطراری مجددا به مهر آباد برگردد.

 • "بیمه سلامت" اجباری شد / نحوه پرداخت حق بیمه دهک‌های پایین درآمدی

  ساعت24-مدیرعامل سازمان بیمه سلامت از تصویب آیین نامه اجرایی بیمه پایه اجباری سلامت و ارزیابی وسع در هیات وزیران خبر داد و گفت: بر این اساس دولت مکلف است جهت تحقق سیاست‌های کلی سلامت، تامین منابع مالی پایدار حوزه سلامت، توسعه کمی و کیفی بیمه‌های سلامت و مدیریت منابع سلامت از طریق نظام بیمه‌ای اقدام کند.

 • برگزاری یک عروسی متعارف چقدر خرج برمی‌دارد؟

  ساعت24-هیچ ازدواجی بدون محل سکونت کامل نمی‌شود. این در حالی است که ظرف یک سال گذشته قیمت واحدهای مسکونی در تهران به طور میانگین بیش از ۱۰۰ درصد افزایش یافتند. طبق آمارهای رسمی میانگین هر متر واحد مسکونی در خرداد ماه امسال در تهران به حدود ۱۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان می‌رسد یعنی خرید یک واحد مسکونی ۱۰۰ متری در یک محله مرکزی شهر، مثلا خیابان آزادی برای یک زوج جوان حدودا یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان آب می‌خورد.

 • ابعاد جدید از سگ‌کشی؛ زجرکش کردن با عقیم‌سازی غیر استاندارد

  ساعت24-مثلاً باید بعد از عقیم سازی باید از نخ بخیه جذبی استفاده شود، اما این کار را نمی‌کنند و بدون اینکه سگ‌ها دوره نقاهت را بگذرانند آن‌ها را در سطح شهر رها می‌کنند و به نوعی آن‌ها را زجرکش می‌کنند به عنوان مثال سگی را داشتیم که عقیم شده بود و از نخ بخیه جذبی برای این کار استفاده نکرده بودند دل و روده‌اش بیرون ریخته شده بود و سگ تلف شد فیلمش موجود است که سگ در حال لیس زدن روده‌هایش است.

 • چه تبلیغات پزشکی در اینستاگرام ممنوع است؟

  ساعت24-رهنما با تاکید بر اینکه مرجع صدور مجوز تبلیغات، سازمان نظام پزشکی محل تبلیغ است که پس از انجام کارشناسی و دریافت تعرفه مصوب اقدام به صدور مجوز تبلیغات ممهور به مهر برجسته می‌کند، گفت: فضای مجازی تحت شمول دستورالعمل تبلیغات سازمان نظام پزشکی است به این معنی که اگر فردی بخواهد در فضای مجازی اقدام به تبلیغات دارویی، آرایشی، بهداشتی یا امور پزشکی کند، موظف به اخذ مجوز از سازمان نظام پزشکی است.

 • بازنشستگی با ١٠ سال سابقه، حتی بچه‌ها!

  ساعت24-اگر مسافر متروی تهران باشید این روزها با تبلیغات پر سروصدای شرکت‌های بیمه‌ای برای بازنشستگی‌تان مواجه می‌شوید.

 • یک طرفه شدن خیابان ولیعصر و شریعتی/ ایجاد مونوریل در ولنجک

  ساعت 24-شهرداری منطقه یک از بررسی یک طرفه شدن خیابان ولیعصر(عج)، شریعتی و استفاده از مونوریل برای حل ترافیک توچال خبرداد.

 • گزارش صندوق بین‌المللی پول درباره فرار مغزها چقدر صحت دارد؟

  ساعت 24- موضوع فرار مغزها یکی از مسائلی بوده که هر از چند گاهی مطرح می شود؛ مسئله ای که گاهی درباره آن بزرگ نمایی می شود. اما معاون علمی و فناوری رئیس جمهور با انتقاد از ارائه برخی آمارهای مهاجرت نخبگان و فرار مغزها از کشور، گفت: تلاش داریم تا پایه اقتصاد کشور را بر نیروهای انسانی قرار دهیم. در همین زمینه در چهار ماهه اول امسال بیش از ۱۳۰ نفر از دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در ۱۰۰ دانشگاه برتر دنیا به کشور بازگشتند و بر اساس برآوردها تا پایان سال بیش از هزار نفر از این افراد به کشور بازخواهند گشت.

 • لزوم پیگیری ابهامات پرونده «نجفی»

  ساعت24 - عبدالصمد خرمشاهی وکیل دادگستری طی یادداشتی با عنوان ابهامات پرونده «نجفی» در شماره امروز اعتماد نوشت: درباره پرونده آقای محمدعلی نجفی، اظهارات وکلای ایشان و ابهامات پرونده چند نکته را باید مورد تامل قرار داد. بزه قتل مانند جرایم دیگر دو جنبه دارد؛ یکی جنبه خصوصی از باب شکایت مدعی خصوصی و یکی هم جنبه عمومی است.

 • آمار ترک تحصیل در دوره متوسطه تحصیلی

  ساعت24 - معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه کسانی در متوسطه دوم نمی‌توانند به هر دلیلی تحصیل خود را ادامه دهند، به خیل تارکین تحصیل می‌پیوندند و همین‌ افراد نرخ پوشش تحصیلی ما را تحت تاثیر قرار می‌دهند، گفت: در مقطع متوسطه اول ۳.۹ درصد دختران و ۴.۵۵ درصد پسران ترک تحصیل می‌کنند.

 • چه کسانی بیشتر در معرض خون لختگی قرار می‌گیرند؟

  ساعت24 - متخصص قلب و عروق درباره علل ایجاد لخته‌های خونی در بدن و علل موثر بر این عارضه توضیح داد.

 • (تصاویر) بازی کودکان در سوریه،شکستن رکورد پخت خوراک اختاپوس، هفتادو چهارمین سالگرد انفجار اتمی ناکازاکی و..... در عکس های خبری روز

  ساعت24- در عکس های خبری روز تصاویر و عکس های از بازی کودکان در سوریه،شکستن رکورد پخت خوراک اختاپوس، هفتادو چهارمین سالگرد انفجار اتمی ناکازاکی و دیگر عکس ها و تصاویر دیدنی را باهم می بینیم.

 • صفحه اول روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ 30مرداد

  ساعت24-صفحه نخست روزنامه های سیاسی اقتصادی و اجتماعی سراسری کشور چاپ چهارشنبه سی مرداد که در مراکز فروش و دکه های روزنامه فروشی عرضه می شود.

 • به نظر می رسد در این دنیا نیستید.

  10نشانه‌ زندگی با برنامه اتوماتیکی

  ساعت 24-احساس می کنید رمقی در شما نمانده است؟ بی حوصله اید؟ فقط زندگی می گذرد بدون اینکه واقعا زندگی کنید؟ تصمیمات روزمره تان به طور خودکار اتخاذ می شود؟ نه به حرف افراد دیگر گوش می دهید، نه متوجه نحوه رانندگی تان هستید. نه به فکر غذا خوردن تان هستید. تغییر فصل را نمی بینید…

 • امام جمعه خمینی‌شهر دار فانی را وداع گفت

  ساعت 24- آیت‌الله شیخ عباس رحیمی، امام جمعه خمینی شهر صبح امروز در گذشت.

 • اعتراض مدیر ارشد صنعت داروسازی به رفتارهای پوپولیستی

  شرکت های دارویی از بانک مرکزی شکایت کنند

  ساعت 24 -رییس بانک مرکزی در ماههای تازه سپری شده با انتقادهای خود از واردکنندگان و صادرکنندگان به عمد یا ازسرغفلت خود را دشمن شماره یک بخش خصوصی نشان داده و فعالان اقتصادی باوردارند رفتارها و گفتارهای او به پوپولیسم نزدیک شده است. سخنان مدیران ارشدبانک مرکزی درباره گم شدن یک میلیارد یورو درهفته های تازه سپری شده موجب تفسیرهایی شد که انگار شرکتهای دارویی درناپدید شدن یک میلیارد دلا ر از منابع ارزی دست دارند.

 • توضیح شهرداری تهران درباره دوچرخه‌سواری زنان

  ساعت 24- مشاور معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، درباره محدودیت دوچرخه سواری زنان در توییتر خود توضیحاتی داد.

 • ثبت نام رانندگان سرویس مدارس تا ۳۱مردادماه

  ساعت 24- معاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری سازمان تاکسیرانی در مورد شرایط عمومی ثبت نام رانندگان تاکسی متقاضی سرویس مدرسه توضیحاتی را ارائه کرد.

(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s