یکشنبه ۸ دی ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۰

وزیر اطلاعات: ۹ دی توطئه دشمنان را ناکام گذاشت

ساعت24-وزیر اطلاعات با صدور پیامی به مناسبت حماسه ۹ دی تاکید کرد: فرا رسیدن ۹ دی روز بصیرت و میثاق با امام و ولایت، یادآور خلق حماسه‌ای است که با درک، بینش و حضور بهنگام ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی به وقوع پیوست و توطئه دشمنان را ناکام گذاشت.

حجت اسلام والمسلمین سید محمود علوی روز یکشنبه در این پیام افزود: فرا رسیدن ۹ دی روز بصیرت و میثاق با امام و ولایت، یاد آور خلق حماسه‌ای است که با درک، بینش و حضور بهنگام ملت بزرگ و فهیم ایران اسلامی به وقوع پیوست و توطئه دشمنان را ناکام گذاشت.  

در این پیام آمده است: اینک که یک دهه از عظمت آن حرکت تاریخ ساز می گذرد و این عظمت، با شکل گیری  دسیسه های ناکام پیدا و پنهان استکباری، بیش از پیش جلوه کرده، دوستداران انقلاب شکوهمند اسلامی ایران را به توصیف و تحسین آن حضور باشکوه و سرنوشت ساز وا می دارد.
علوی در پیام خود آورده است: اینجانب روز پرافتخار و غرور آفرین نهم دی را به محضر با سعادت ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی خامنه ای و ملت آگاه ایران اسلامی تبریک عرض می‌کنم.
در این پیام آمده است: به طور یقین سربازان گمنام امام زمان (عج) در پایگاه عظیم مبارزه و جهاد، با استعانت از  الطاف خفیه الهی، آنی در انجام وظایف خطیر خویش تعلل نورزیده و در حفظ و حراست از امنیت پایدار این نظام مقدس، دستاوردهای امام راحل و شهدای والامقام از هیچ کوشش و جانفشانی دریغ نخواهند کرد.  

ایرنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s