رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 611787

ابراز «تاسف» شیخ حسین انصاریان از آنان که «تصور میکنند جوانان ما بیدین شده‌اند»

ساعت24-استاد اخلاق با ابراز تاسف از اینکه برخی تصور می‌کنند جوانان ما بی‌دین شده‌اند، خاطرنشان کرد: جوانان ما جوان‌های خوبی هستند و فکر نکنید بی‌دین هستند، شاید ظاهرشان را فرهنگ غرب رنگ زده است اما این رنگ با آب محبت و زبان نرم پاک می‌شود.

یک استاد اخلاق با توصیه به اهمیت موضوع محبت کردن به یکدیگر گفت: پدر و مادرها با فرزندان خود مهربانی کنند، زیرا اگر این مهربانی صورت نگیرد آنگاه فرزندان‌شان این مهربانی را در بیرون از خانه از غریب‌ها می‌بینند و در دام آنها خواهند افتاد.

حجت‌الاسلام شیخ حسین انصاریان -استاد اخلاق- در سخنانی در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) دامغان ضمن تاکید بر روی موضوع محبت به یکدیگر اظهار کرد: انسان تشنه محبت است و قوی‌ترین و پر مایه‌ترین محبت هم مربوط به پدر و مادر است.

وی با ابراز تاسف از اینکه برخی تصور می‌کنند جوانان ما بی‌دین شده‌اند، خاطرنشان کرد: جوانان ما جوان‌های خوبی هستند و فکر نکنید بی‌دین هستند، شاید ظاهرشان را فرهنگ غرب رنگ زده است اما این رنگ با آب محبت و زبان نرم پاک می‌شود.

این استاد اخلاق همچنین به پدر و مادرها توصیه کرد که با فرزندان خود مهربانی کنند، زیرا اگر این مهربانی صورت نگیرد آنگاه فرزندان‌شان این مهربانی را در بیرون از خانه از غریب‌ها می‌بینند و در دام آنها خواهند افتاد.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها