رفتن به محتوا
تلویزیون سام با ۲ سال ضمانت سام سرویس
کد خبر 619175

کمک مدیریت شهری پایتخت برای ساخت استادیوم جدید/ لزوم کارشناسی برای مکان‌یابی ورزشگاه

ساعت24-نایب رییس شورای شهر تهران با اشاره به‌اینکه هنوز موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای شهر تهران مطرح نشده است، گفت: مدیریت شهری تهران برای ساخت استادیوم جدید حداکثر تلاش را خواهد کرد.

پرویز سروری در گفت‌وگو با ایسنا، در تشریح ساخت استادیوم جدید تهران و کمک مدیریت شهری در این زمینه گفت: هنوز مدیریت شهری در جریان جزییات این تصمیم قرار نگرفته است اما رییس جمهور برای ساخت ورزشگاه جدید به عنوان یک نیاز کشور اهتمام دارند تا ظرفیت های بیشتر و بهتری در ورزش فراهم شود.

وی افزود: بی تردید با توجه به استقبال خوب و گسترده‌ای که از ورزش توسط مردم وجود دارد باید ظرفیت های جدیدی در کشور و به ویژه تهران فراهم شود؛ اما موضوع ساخت استادیوم جدید در شورای اسلامی‌شهر تهران هنوز مطرح و بحث نشده است.

رییس شورای عالی استانها ادامه داد: باتوجه به‌اینکه موضوع توسط رییس جمهور مطرح شده و برای ساخت اهتمام وجود دارد ما نیز در مدیریت شهری برای تحقق این مهم تلاش خواهیم کرد.

وی تاکید کرد: البته در ابتدا باید موضوع ساخت استادیوم جدید مورد بررسی قرار گیرد و نظر کلی رییس جمهور را به صورت دقیق تر دریافت کنیم و شیوه کمک های مدیریت شهری در جهت تحقق این تصمیم را مشخص کنیم و حتما در این زمینه حداکثر کمک خود را خواهیم کرد.

نایب رییس شورای اسلامی‌شهر تهران در پاسخ به سوالی درباره مکان احداث استادیوم جدید و امکان ساخت آن در نزدیکی فرودگاه امام و یا بخش آفتاب، گفت: برای مکان یابی ورزشگاه جدید باید بررسی‌ها و کارشناسی‌های دقیق صورت بگیرد و پس از آن تصمیم گیری شود.

انتهای پیام

تازه‌ترین خبرها