رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 622970

ماجرای عجیب از خودکشی مردی که با سرچ در اینترنت فکر می‌کرد سرطان روده دارد

ساعت 24- اخیرا پزشکان جان مردی اهل رومانی که دست به خودکشی زده بود را نجات دادند. این مرد رومانیایی فقط با خواندن علایم سرطان روده در اینترنت متقاعد شده بود که به سرطان روده مبتلا شده است.

 ماجرای عجیب از خودکشی مردی که با سرچ در اینترنت فکر می‌کرد سرطان روده دارد

 این اتفاق عجیب در شهر رومانیایی بوتوشن رخ داده است. مدتی پیش مردی اهل این شهر که نام او فاش نشده است، به دردهای روده‌ای مبتلا می‌شود و او به جای اینکه به نزد متخصص رفته و آزمایش‌های لازم را انجام دهد، به خواندن علایم بیماری سرطان روده در اینترنت بسنده می‌کند و به این باور می‌رسد که به این سرطان مبتلا شده است. این فکر او را به افسردگی عمیقی می‌کشاند اما درباره وضعیتش با هیچ یک از اعضای خانواده‌اش صحبت نمی‌کند و همسرش هم متوجه افسردگی او نمی‌شود.

یک روز این مرد تصمیم به خودکشی می‌گیرد و به کارگاه خانه‌شان می‌رود و مچ دست چپ خود را با دستگاه فرز می‌برد. خوشبختانه همسرش زود متوجه می‌شود و با امداد تماس گرفته و مرد را به بیمارستان منتقل می‌کنند. پزشکان به‌سرعت جلوی خونریزی را می‌گیرند و طی یک عمل جراحی موفقیت‌آمیز، دست چپ او را که تقریبا از مچ جدا شده بود، پیوند می‌زنند.

ماجرای عجیب از مردی که فکر می‌کرد سرطان روده دارد

در آزمایش‌های بعدی برای بررسی وضعیت جسمی‌این مرد، مشخص می‌شود که او به هیچ نوع سرطانی مبتلا نیست.

اینترنت مسلما فضای پرباری است که می‌توانید به حجم وسیعی از اطلاعات دست یابید اما استفاده اشتباه از این فضا می‌تواند عواقب خطرناکی داشته باشد.

منبع:خبر آنلاین 

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تازه‌ترین خبرها