پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳

با موزه ی «سلفی» در لس آنجلس آشنا شوید

9

ساعت 24-در حقیقت این مدل شبیه سازی شده یک عکس هوایی چاپ شده روی پلت فرم است که سکوی کوچکی با چیزی شبیه آنتن روی آن ساخته شده و کسی که روی آن عکس سلفی می اندازد انگار که روی برج رفته و عکس انداخته، عکس ها کاملا واقعی به نظر می رسند.

 

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی


با موزه ی «سلفی» در لس آنجلس آشنا شویداختصاصی «تابناک با تو»؛  در تلاش برای ارج نهادن به گرفتن عکس سلفی در عصر رسانه های اجتماعی، (تامی هونتون) و (تایر مامیدو) در اوایل ماه جاری موزه ی سلفی نو را در لس آنجلس افتتاح کردند. این موزه عبارت است از نمایشگاهی تعاملی که این امکان را به شما می دهد تا با تاریخ پدیده ی فرهنگی (گرفتن عکس از خود) آشنا شوید.

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی


گرفتن عکس سلفی در این موزه الزامی است. خانم (لوری نگوین) برنامه ریز رویداد می گوید که او زیاد اهل گرفتن سلفی نیست، اما (نینا کرو) بازدید کننده ی دیگر موزه می افزاید که هر روز از خودش عکس سلفی می اندازد. البته در این موزه هیچ کدام از این دو فرصت گرفتن عکس سلفی را از دست نمی دهند، به خصوص عکس گرفتن با مدل شبیه سازی شده ی بلند ترین برج لس آنجلس؛ ویلشایر گرند سنتر.

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی


در حقیقت این مدل شبیه سازی شده یک عکس هوایی چاپ شده روی پلت فرم است که سکوی کوچکی با چیزی شبیه آنتن روی آن ساخته شده و کسی که روی آن عکس سلفی می اندازد انگار که روی برج رفته و عکس انداخته، عکس ها کاملا واقعی به نظر می رسند.

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی


همینطور این موزه در برگیرنده ی آثار هنری مختلف از جمله مجسمه های هیجان انگیز برای گرفتن عکس سلفی است.

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی

اخبار,اخبارگوناگون,موزه ی سلفی

تابناک باتو

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s