شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۲

انفجار مهیب در پایگاه پنجم شکاری امیدیه

ساعت24-منابع خبری ایران بعد از ظهر روز شنبه از وقوع انفجاری مهیب در پایگاه پنجم شکاری که مقر پدافند ایران در جنوب غرب این کشور نیز در آن مکان قرار دارد، خبر دادند.

منابع خبری ایران بعد از ظهر روز شنبه از وقوع انفجاری مهیب در پایگاه پنجم شکاری که مقر پدافند ایران در جنوب غرب این کشور نیز در آن مکان قرار دارد، خبر دادند.

به گفته شاهدان عینی صدای انفجار در این پایگان آنچنان قوی بود که خانه‌های اطراف را لرزاند. این در حالی است که شاهدان عینی می‌گویند پس از شنیده شدن صدای انفجار بلافاصله چندین دستگاه آمبولانس به این پایگاه نظامی اعزام شد.

انفجار مهمات ارتش در امیدیه

در ادامه، فرمانده پشتیبانی منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور گفت: شنیده‌شدن صداهای مهیب در منطقه امیدیه و شهرهای همجوار به علت انفجار مهمات تاریخ گذشته در منطقه پدافند هوایی جنوب غرب کشور (پایگاه پنجم شکاری) است و جای نگرانی برای شهروندان وجود ندارد.

رکنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s