رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 632120

۶ کشته بر اثر آتش سوزی در شرق تهران

ساعت 24 - سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، از مرگ ۶ کارگر غیرایرانی در حریق اتاقک کارگری خبر داد. رئیس مرکز اورژانس استان تهران ادامه داد: متاسفانه در این حادثه شش نفر جان خود را از دست دادند.

۶ کشته بر اثر آتش سوزی در شرق تهران

۶ کشته بر اثر آتش سوزی در شرق تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران، از مرگ ۶ کارگر غیرایرانی در حریق اتاقک کارگری خبر داد. به گزارش ایسنا، ظهر امروز یک حریق در شرق تهران خبر ساز شد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا درباره جزئیات حادثه ظهر امروز گفت: ساعت ۱۳:۰۲ دقیقه ظهر امروز یک مورد آتش سوزی در اتوبان شهید یاسینی نرسیده به بیمارستان شهید لواسانی به سامانه ۱۲۵ اعلام شد.  

وی افزود: آتش نشانان بالافاصله به محل حادثه اعزام شدند و در محل مشاهده کردند که در یک پروژه در حال ساخت، چندین اتاقک ۱۲ متری که محل استراحت کارگران بود در محل وجود داشت که یکی از این اتاقک‌های حدودا ۱۰ متری، دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: داخل اتاقک وسیله خاصی جز پتو و موکت وجود نداشت اما اتاقک شعله ور بود. ملکی گفت: هفت نفر در این اتاقک در حال استراحت بودند که آتش سوزی از سمت در خروجی آغاز می‌شود.  

وی افزود:یکی از کارگران موفق می‌شود خود را از اتاقک خارج کند اما آسیب می‌بیند که به بیمارستان منتقل شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد: متاسفانه ۶ نفر کارگر دیگر که از اتباع غیرایرانی نیز بودند؛ در اتاقک گیر کرده بودند و نتوانسته بودند خود را نجات دهند. ملکی گفت: به تائید عوامل اورژانس، هر شش نفر جان خود را از دست داده‌اند. وی افزود: در حال حاضر آتش خاموش شده و محل تحت کنترل است. 

سخنگوی‌سازمان اتش نشانی شهر تهران، هرگونه حادثه در پایانه شرق را تکذیب کرد وگفت: این حریق هیچ ازتباطی با پایانه شرق ندارد ویک‌کارگاه ساختمانی است.

محمد اسماعلی توکلی رئیس مرکز اورژانس استان تهران درباره جزئیات این حادثه در گفت‌وگو با ایسنا گفت: در پی اعلام این حادثه در ساعت ۱۳:۰۴ دقیقه در شرق تهران، دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شدند.

وی افزود: یک نفر مصدوم این حادثه به بیمارستان مطهری منتقل شد. رئیس مرکز اورژانس استان تهران ادامه داد: متاسفانه در این حادثه شش نفر جان خود را از دست دادند.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها