رفتن به محتوا
سام سرویس
کد خبر 632126

اعتصاب و اعتراض مزدی کارگران شهرداری در بولیوی

کارگران اتحادیه‌ شهرداری در پایتخت بولیوی در سراسر این شهر تظاهرات برگزار کردند و خواستار آن شدند که فرمانداری به مطالبه مزدی آنان رسیدگی کند.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از خبرگزاری گرادا، کارگران شهرداری‌های بولیوی در لاپاز پایتخت این کشور، در اعتراض به عدم افزایش حقوق خود به خیابان آمدند.

کارگران اتحادیه‌ شهرداری در پایتخت بولیوی (لاپاز) روز دوشنبه در سراسر این شهر تظاهرات کرده بودند تا فرمانداری و دولت، بهبود حقوق و مزایای آن‌ها را پس از تحقق تورم سال جدید میلادی اعمال کند.

آنان اما در روز چهارشنبه هفدهم آوریل علاوه بر تحصن در مقابل تالار شهرداری، اعتصاب کرده و دست از کار کشیدند.

دولت و پلیس؛ تدابیر امنیتی مختلفی برای مدیریت این اتفاقات درنظر گرفته است و احتمالا واکنش‌هایی نیز نشان خواهد داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا به نقل از خبرگزاری گرادا، کارگران شهرداری‌های بولیوی در لاپاز پایتخت این کشور، در اعتراض به عدم افزایش حقوق خود به خیابان آمدند. کارگران اتحادیه‌ شهرداری در پایتخت بولیوی (لاپاز) روز دوشنبه در سراسر این شهر تظاهرات کرده بودند تا فرمانداری و دولت، بهبود حقوق و مزایای آن‌ها را پس از تحقق تورم سال جدید میلادی اعمال کند.

آنان اما در روز چهارشنبه هفدهم آوریل علاوه بر تحصن در مقابل تالار شهرداری، اعتصاب کرده و دست از کار کشیدند. دولت و پلیس؛ تدابیر امنیتی مختلفی برای مدیریت این اتفاقات درنظر گرفته است و احتمالا واکنش‌هایی نیز نشان خواهد داد.

نظرات کاربران
نظر شما

ساعت 24 از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

تیتر داغ
تازه‌ترین خبرها