جمعه ۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۳

سرلشکر باقری: رحلت آیت‌الله مؤمن ثلمه‌ای بزرگ برای اسلام و جمهوری اسلامی است

سر لشکر باقری

ساعت24-رئیس ستادکل نیروهای مسلح در پیامی ارتحال آیت‌الله محمد مؤمن، عضو فقید شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری را تسلیت گفت.

در پی ارتحال آیت الله محمد مؤمن، عضو فقید شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری، سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی، این ضایعه مؤلمه را تسلیت گفت.

متن پیام رئیس ستادکل نیروهای مسلح به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون

رحلت عالم جلیل القدر، مجاهد نستوه و یار دیرین انقلاب، امام و رهبری؛ حضرت آیت الله محمد مؤمن (ره) عضو فقید شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری، موجب تأثر و تألم فراوان گردید.
بی‌شک، فقدان آن فقیه وارسته و ژرف اندیش که نقش آفرینی‌ها و مجاهدت‌های وی در روند پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی و نیز تبلیغ و تبیین علوم و معارف دینی و تربیت و پرورش طلاب و دانشجویان انقلابی و فهیم، برای نسل‌های امروز و فردای کشور به ویژه جوانان آموزنده و الهام بخش است؛ ثلمه‌ای بزرگ برای اسلام عزیز، حوزه‌های علمیه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود.
این ضایعه مولمه را به محضر حضرت ولی عصر (عج) و نایب بر حقش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) حوزه‌های علمیه، اعضای محترم شورای نگهبان و مجلس خبرگان رهبری، بیت مکرم و فرزندان ارجمند ایشان تسلیت عرض می‌نمایم و برای آن عالم فرزانه، انقلابی و ولایتمدار رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و یادگاران معزز صبر و پاداش الهی و سکینه قلبی مسئلت می‌کنم.

سرلشکر پاسدار محمد باقری
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

منبع: ایسنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s