یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۹

کنایه کیهان به فاطمه معتمدآریا

معتمد آريا

ساعت24 - بازیگری که مدعی بود چهل سال است که تلاش شده تا متوقف شود، این بار رئیس ‌صنف بازیگران خانه سینما شد!

بازیگری که مدعی بود چهل سال است که تلاش شده تا متوقف شود، این بار رئیس ‌صنف بازیگران خانه سینما شد!

کنایه کیهان به فاطمه معتمدآریا

معتمدآریا که طی چهل سال گذشته هم در سینما و هم در برخی سریال‌های صداوسیما نقش‌آفرینی کرده، از جشنواره‌های دولتی جایزه گرفته و با بودجه نهادهای نظامی و حاکمیتی به سفر خارجی رفته است و در هر دو جشنواره فیلم و تئاتر فجر در چهل‌سالگی انقلاب، تقدیر شد، گفته بود که طی این چهل سال تلاش شده تا متوقفش کنند.

اما این بار نیز در تازه‌ترین تلاش برای متوقف کردن این بازیگر در نظام جمهوری اسلامی، معتمدآریا رئیس ‌انجمن بازیگران خانه سینما شده است! البته وی به طور همزمان، عضو هیئت‌مدیره خانه سینما هم هست و طبق اساسنامه این نهاد، یک فرد نمی‌تواند همزمان هم عضو هیئت‌رئیسه باشد و هم رئیس ‌یکی از اصناف. باید دید بازیگر نورچشمی نهادها و مراکز دولتی، آیا به اساسنامه تن می‌دهد یا این را هم تلاشی برای متوقف کردن خود به حساب خواهد آورد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s