جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴

ترامپ با انتشار ویدیویی نانسی پلوسی را مورد تمسخر قرار داد

ساعت 24- رئیس جمهور آمریکا به دنبال تشدید تنشهای اخیر با دموکراتهای مجلس نمایندگان این کشور، رئیس این مجلس را مورد حمله لفظی قرار داده و با انتشار ویدئویی او را مورد تمسخر قرار داد.

به گزارش خبرگزاری رویترز، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بعد از شکست مذاکراتی با قانونگذاران دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا در باره مسائل زیرساختی، نانسی پلوسیف رئیس مجلس نمایندگان را مورد حمله قرار داد.

ترامپ در اظهارنظر درباره مناقشه مربوط به تصویب یک بسته کمکی برای کشاورزان آسیب دیده از بابت جنگ تجاری با چین در آمریکا گفت: من به شما می‌گویم که مدتی است نانسی پلوسی را زیر نظر گرفته‌ام و او همان شخصیت قبل نیست و آن را از دست داده است.

این در حالی است که ترامپ همچنین ویدئویی را در توئیتر از نانسی پلوسی منتشر کرده و وی را مورد تمسخر قرار داد. در این ویدئو بخشهایی از گافهای نانسی پلوسی در سخنرانی‌اش کنار هم قرار داده شده که طی این لحظات او به مشکل در ادامه صحبتهایش برخورده و دچار لکنت زبان می‌شود و یا اشتباهاتی از او سر می‌زند.

با این حال بعد از این اقدام ترامپ، کاربران در شبکه‌های اجتماعی در پاسخ به او بخشهایی از تپق‌های خود ترامپ در سخنرانی‌هایش را منتشر کردند.

در ویدئویی که ترامپ منتشر کرده همچنین بحثی در یکی از برنامه‌های شبکه فاکس بیزینس قرار داده شده که در آن در مورد سن وسال نانسی پلوسی بحث می‌شود.

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s