سه‌شنبه ۱ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۳

آخرین بازیکنی که با توصیه رحمتی استقلالی شد

ساعت 24-مهدی رحمتی با وجود جدایی از استقلال، توصیه‌های زیادی به رفقای نزدیکش داشته که در فصل نقل‌وانتقالات استقلال برای آنها انتخاب خوبی است.

مهدی رحمتی خودش از استقلال جدا شده اما هنوز ردپای او در اردوی آبی‌ها دیده می‌شود. جدا از اینکه رحمتی هنوز هم بین درصدی از هواداران استقلال محبوب است و تعداد زیادی از هواداران ناراحت جدایی او هستند. رحمتی با پدیده قرارداد امضا کرده و فصل آینده لباس این تیم را به تن خواهد کرد و زیرنظر یحیی گل‌محمدی بازی می‌کند. رحمتی در طول فصل نقل‌وانتقالات سعی کرده که مشاوره‌های خوبی به رفقای صمیمی خودش بدهد. او همیشه رابطه خوبی با اکثر بازیکن‌های جوان لیگ‌برتر داشته و در سمت مقابل ستاره‌های جوان لیگ هم روی حرف‌های رحمتی حساب ویژه‌ای باز می‌کنند. در همین رابطه آخرین بازیکنی که با توصیه رحمتی استقلال را انتخاب کرد، سیاوش یزدانی بود. مدافع فصل گذشته سپاهان که از باشگاه اصفهانی هم برای تمدید قرارداد پیشنهاد داشت اما در نهایت تبدیل به یکی از خریدهای جدید استقلال برای لیگ نوزدهم شد.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s