یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۲

محکومیت نساجی، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان

ساعت 24-کمیته وضعیت بازیکنان فدراسیون فوتبال در آرای جدید خود، باشگاه‌های نساجی مازندران، استقلال خوزستان و نفت مسجدسلیمان را محکوم کرد.

این باشگاه به پرداخت دو میلیارد و 250 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 45 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد. همچنین در پی شکایت شیرزادی از باشگاه فولاد خوزستان، کمیته وضعیت پس از بررسی پرونده، دعوی خواهان را با توجه به شروط قراردادی مردود اعلام کرد.

* براساس رأی صادرشده در پرونده شکایت صادق مقدم‌کوهی از باشگاه نساجی مازندران، این باشگاه به پرداخت 150 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ سه میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

*در پرونده شکایت ابوالفضل قربانی از باشگاه آلومینیوم اراک، این باشگاه به پرداخت مبلغ دو میلیارد و 300 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 46 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

* کمیته وضعیت با توجه به شکایت فرهاد سالاری‌پور از باشگاه مس کرمان، دعوی خواهان را با توجه به عدم تکمیل هزینه دادرسی و عدم ارائه مستندات کافی جهت رسیدگی، مردود اعلام کرد.

* در پی شکایت اسماعیل شریفات از باشگاه نفت مسجدسلیمان، این باشگاه به پرداخت دو میلیارد و 850 میلیون ریال بابت اصل خواسته و مبلغ 57 میلیون ریال بابت هزینه دادرسی در حق خواهان محکوم شد.

آرای صادره ظرف مدت هفت روز از تاریخ ابلاغ در کمیته استیناف فدراسیون فوتبال قابل تجدیدنظرخواهی خواهد بود.

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
s