ساعت24-ایلنا نوشت :عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه عالمان دین همچنان محبوب القلوب هستند، یادآور شد: فاجعه است در خیابان یکی از شهرهای کشور ۵۰ مجتهد بوده و الان یک طلبه و مجتهد هم وجود ندارد

آیت الله سید احمد خاتمی عضو مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه موقت تهران در همایش نکوداشت آیت الله سید محمد شاهچراغی در دامغان گفت: تخریب و اهانت به روحانیت رسم عده‌ای شده است و فضای مجازی هم در این آتش می دمد.

وی ضمن تشریح ویژگی های شخصیتی نماینده سابق ولی فقیه سمنان ادامه داد: هدف از این گونه مجالس و نکوداشت ها طرح و راه و مسیر و جواب به ضد انقلابی است که قدرشناسی از روحانیت ندارند.

وی با تاکید بر اینکه عالمان دین همچنان محبوب القلوب هستند، یادآور شد: فاجعه است در خیابان یکی از شهرهای کشور ۵۰ مجتهد بوده و الان یک طلبه و مجتهد هم وجود ندارد.

امام جمعه موقت تهران تصریح کرد: مسئولان قصه گرانی‌ها را باز کنند؛ مسئولان خدمتگزار مردم هستند لیکن آن‌طور که باید موضوع گرانی ها برای مردم باز نشده است.

عضو مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: چه آنهایی که به رئیسی رای دادند و چه آنهایی که به رئیسی رای ندادند می‌گویند طرح آزادسازی یارانه‌ها لازم است.

وی خطاب به مسئولان گفت: با مردم حرف بزنیم و به آنها بگوییم رنج شما رنج ماست.

خاتمی افزود: آقای رئیسی هم می‌توانست مثل بعضی دولت‌ها سال هفتم یا هشتم دولت این طرح را شروع کند یا نکند و وجیه المله بماند اما رئیس جمهور اعلام کرده آبرویش را در کف میدان گذاشته است.

کد خبر 584754

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.