یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۱

کدام مدارس فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل اعلام شدند؟

ساعت 24- سرپرست فرمانداری چابهار گفت: با توجه به ادامه بارندگی‌ها و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل فردا دوشنبه تمامی مدارس این شهرستان تعطیل است.

سرپرست فرمانداری چابهار گفت: با توجه به ادامه بارندگی‌ها و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل فردا دوشنبه تمامی مدارس این شهرستان تعطیل است.

رحمدل بامری اظهار داشت: به دلیل تداوم بارندگی‌ها در ساعات آینده و احتمال آبگرفتگی معابر، جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه‌ها، با توجه به ضرورت حفظ جان مردم به ویژه دانش آموزان و جلوگیری از بروز حوادث احتمال تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان چابهار در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل اعلام شده است.

سرپرست فرمانداری چابهار با اشاره به اینکه تمامی مدارس شهری و روستایی منطقه دشتیاری نیز فردا در هر دو نوبت صبح و ظهرتعطیل اعلام شده است، تصریح کرد: تمام تدابیر لازم برای کاهش مشکلات احتمالی اتخاذ شده است.

مدارس شهرستان دلگان دوشنبه تعطیل اعلام شد
فرماندار دلگان گفت: با توجه به ادامه بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل فردا دوشنبه تمامی مدارس این شهرستان تعطیل است.

مجتبی شجاعی اظهار داشت: به دلیل تداوم بارندگی‌ها در ساعات آینده و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمال تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان دلگان در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل اعلام شده است.

فرماندار و رئیس ستاد مدیریت بحران دلگان گفت: با توجه به حجم بارندگی در مناطق روستایی و عشایری و طغیان رودخانه‌های محلی و فصلی و انسداد برخی محورهای مواصلاتی و سیلابی شدن برخی مسیل ها در این شهرستان این تصمیم در ستاد بحران اتخاذ شده است.

مدارس سه شهرستان خراسان جنوبی دوشنبه تعطیل است
مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: مدارس شهرستان درمیان، زیرکوه و نهبندان فردا دوشنبه تعطیل است.

محمدعلی واقعی اظهار کرد: کلیه مدارس درمیان، زیرکوه و نهبندان در هر سه دوره تحصیلی فردا ۲۶ فروردین تعطیل است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی بیان کرد: مدارس ابتدایی و پیش دبستانی روستایی فردوس و مدارس روستایی _ عشایری منطقه یخ آب و چاه مسافر دستگردان نیز فردا ۲۶ فروردین ماه تعطیل است.

گفتنی است امروز نیز در پی هشدارها مبنی بر بارندگی‌های شدید برخی مدارس خراسان جنوبی تعطیل بود.

مدارس زابل فردا تعطیل اعلام شد
فرماندار زابل گفت: با توجه به ادامه بارندگی ها و احتمال آبگرفتگی معابر و بروز سیل فردا دوشنبه تمامی مدارس این شهرستان تعطیل است.

غلامرضا گنجی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: به دلیل تداوم بارندگی‌ها در ساعات آینده و به منظور جلوگیری از بروز حوادث احتمال تمامی مدارس شهری و روستایی شهرستان زابل در همه مقاطع تحصیلی در دو شیفت صبح و عصر فردا دوشنبه ۲۶ فروردین تعطیل اعلام شده است.

فرماندار زابل با اشاره به اینکه تمامی مدارس شهری و روستایی منطقه بنجار نیز فردا در هر دو نوبت صبح و ظهر تعطیل اعلام شده است، تصریح کرد: تمام تدابیر لازم برای کاهش مشکلات احتمالی اتخاذ شده است.

مدارس 10 شهرستان خراسان‌جنوبی تعطیل شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از تعطیلی مدارس 10 شهرستان خراسان‌جنوبی در روز دوشنبه(فردا) خبر داد.
مدارس 10 شهرستان خراسان‌جنوبی تعطیل شد

محمد علی واقعی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در بیرجند، از آماده باش 24 ساعته تمامی مدیران مدارس و نیروهای ستادی مدیریت استان خبر داد.

وی از تعطیلی مدارس مدارس 10 شهرستان خراسان‌جنوبی خبر داد و افزود: فردا (دوشنبه) 25 فروردین تمامی مدارس شهرستان‌های بشرویه، درمیان، نهبندان و زیرکوه در تمامی دوره های تحصیلی تعطیل است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان‌جنوبی از تعطیلی تمامی مدارس روستایی و پیش دبستانی و ابتدایی شهرهای سرایان، آیسک و سه قلعه در شهرستان سرایان خبر داد و افزود: همچنین مدارس تمامی مدارس روستایی مقطع ابتدایی شهرستان خوسف فردا تعطیل است.

واقعی از تعطیلی پیش دبستانی‌ها، مدارس استثنایی و مدارس روستایی بخش درح و مرکزی شهرستان سربیشه خبر داد و اضافه کرد: در شهرستان قاین نیز تمامی پیش دبستانی‌ها، مدارس ابتدایی و شبانه‌روزی روستایی تعطیل اعلام شده است.

وی اعلام کرد: تمامی مدارس ابتدایی و پیش دبستانی‌های شهرستان فردوس و مدارس روستایی و عشایری مناطق یخ‌آب و چاه مسافر شهرستان طبس فردا دوشنبه تعطیل است.

مدارس نوبت صبح برخی روستاهای سرخس و کلات تعطیل شد
تداوم بارش باران در برخی شهرهای خراسان رضوی موجب تعطیل شدن مدارس نوبت صبح دوشنبه برخی از روستاهای سرخس و کلات شد.

ادامه بارش باران در شهرهای خراسان رضوی که با احتمال جاری شدن سیل همراه است موجب تعطیل شدن برخی مدارس نوبت صبح دوشنبه این استان شد.

باتوجه به بارش شدید و وقوع سیلاب در روستاهای شهرستان سرخس براساس مصوبه ستاد مدیریت بحران فردا دوشنبه مدارس تمامی مقاطع تحصیلی در روستاهای دهستان پل خاتون، مرزداران، چاله زرد، حاجی مدد، صمد آباد فردا صبح تعطیل اعلام شد.

همچنین مدارس حوزه مرکزی کلات و لائین فردا تعطیل خواهد بود.

مدارس ابتدایی نوبت صبح زاهدان فردا تعطیل اعلام شد
سرپرست فرمانداری زاهدان گفت: مدارس مقطع ابتدایی زاهدان در نوبت صبح فردا به دلیل تداوم بارندگی و شرایط نامساعد جوی تعطیل اعلام شد.

ابوذر مهدی نخعی در گفت و گو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به هشدارهای اداره کل هواشناسی مبنی بر تداوم بارندگی و شرایط نامساعد جوی و بر اساس اعلام شورای هماهنگی مدیریت بحران کلیه مدارس پیش دبستانی و دبستان در نوبت صبح روز دوشنبه ۲۶ فروردین ماه در شهرستان زاهدان تعطیل است.

سرپرست فرمانداری زاهدان ادامه داد: بر اساس هشدار اداره کل هواشناسی سیستان و بلوچستان رگبار متوسط همراه با آبگرفتگی معابر، سیلابی شدن مسیل‌ها و طغیان رودخانه‌های فصلی تا عصر فردا برای بیشتر نقاط استان پیش بینی می‌شود.

s