پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۷

پلیس محدودیت های ترافیکی پایان هفته را اعلام کرد

ترافیک

ساعت24-پلیس راهور محدودیت های ترافیکی پایان هفته (امروز پنجشنبه تا 22 دی ماه) را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس راهور، تردد موتورسیکلت تا ساعت 6 روز شنبه -22 دی - از محورهای کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه، مسیر تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

همچنین تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس ممنوع است.

تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه مورخ -21 دی - از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و با اعلام مامورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 الی 24 همان روز از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

همچنین تردد تمام تریلرها از محور هراز ممنوع است و تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 الی 24 روزهای پنجشنبه و جمعه در تاریخ های 20 و 21 دی ماه 97 از محور هراز ممنوع خواهد بود.

منبع: مهر

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s