شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۰

مرگ دلخراش کودک ۴ ساله بر اثر بی احتیاطی پدر بزرگ

ساعت24 -رییس پلیس راهور استان همدان گفت: پدر بزرگ با بی احتیاطی خود، جان نوه ۴ ساله خود را در حرکت با دنده عقب خودرو، گرفت.

سرهنگ علی فکری، رئیس پلیس راهور استان در همدان با اعلام مطلب فوق افزود: پدر بزرگ بی احتیاط، هنگام حرکت با دنده عقب، نوه خردسال خود را زیر گرفته و موجب مرگ دلخراش این کودک شد.

عصر پنج شنبه گذشته، دختر چهار ساله که اقدام به گشودن درب حیاط برای خروج خودروی سواری پدر بزرگ خود کرده بود، در زیر چرخ های خودرو، جان باخت.

پدر بزرگ بی خبر و بی احتیاط هنگام حرکت با دنده عقب متوجه حضور نوه ۴ ساله خود نشده و با وی برخورد می کند که متاسفانه این برخورد، سبب مرگ این کوک می شود.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان از رانندگان خواست در موقع خروج از پارکینگ و در حال حرکت با دنده عقب از نبود شخص و یا مانعی در عقب خودرو اطمینان حاصل کرده و سپس حرکت کنند.

منبع: خبرآنلاین

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s