یکشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۲

جزئیات دیدار نمایندگان با رئیس قوه قضائیه

ساعت 24- نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس از دیدار اعضای امروز این کمیسیون با رئیس دستگاه قضا خبر داد.

یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای این کمیسیون عصر امروز میهمان آیت‌الله رئیسی رئیس قوه قضائیه بودند، گفت:در این جلسه چالش‌ها و مشکلات قوه قضائیه بررسی شد.

وی با بیان اینکه نمایندگان دغدغه‌های خود را در این جلسه اعلام کردند، ادامه داد: مبارزه با فساد، شفاف سازی در قوه قضائیه، جلوگیری از اطاله دادرسی، نظارت بر دستگاه قضا، مشکلات جذب گزینش قضات و شوراهای حل اختلاف و چگونگی رسیدگی به پرونده های مفاسد اقتصادی از جمله مواردی بود که توسط اعضای کمیسیون مطرح شد.

نماینده جیرفت در مجلس با بیان اینکه رئیس قوه قضائیه بر ضرورت تعامل مناسب میان این دستگاه با مجلس تاکید کرد، افزود: رئیس قوه قضائیه از حضور در مجلس و کمیسیون قضایی و حقوقی برای استحکام تعامل میان مجلس و قوه قضائیه استقبال کردند و به زودی این حضور انجام می شود.

نایب‌رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس تصریح کرد: مقرر شد طرح‌ها و لوایحی که در قوه قضائیه بلاتکلیف مانده مانند آیین نامه‌های مرتبط با قانون آیین دادرسی کیفری هر چه سریع‌تر تعیین تکلیف و به مجلس ارسال شود.

تسنیم

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s