شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۹

پیش بازی چلسی - نیوکسل

نیوکسل

ساعت24- دو تیم چلسی و نیوکسل، امروز در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

با وجود اینکه چلسی با هیدینک در 9 بازی خود شکست ناپذیر است ولی تنها 6 امتیاز با تیم منطقه سقوط یعنی نیوکسل فاصله دارد.

چلسی

شاگردان گاس هیدینک با کسب 30 امتیاز از 25 بازی در رده ی سیزدهم جدول قرار گرفته اند. آنها در 5 بازی اخیرشان، 2 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده و عملکرد پرفراز و نشیبی دارند.  پس از اخراج مورینیو، گاس هیدینک جانشین او شد. با وجود شکست ناپذیری در 9 بازی اخیر، چلسی نتوانسته خوب امتیاز بگیرد و تنها 6 امتیاز با ناحیه سقوط فاصله دارد. برای کاهش فاصله با تیم‌های بالاتر، این بازی یک فرصت مناسب برای آبی ها محسوب می‌شود. رادامل فالکائو و لویک رمی به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند.

نیوکسل

نیوکسل با کسب 24 امتیاز از 25 بازی در رده ی هفدهم جدول و در منطقه سقوط قرار گرفته است. آنها در 5 بازی اخیرشان در تمامی رقابت‌ها، 2 شکست، 2 پیروزی و 1 تساوی کسب کرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند. همچنین دو تیم در 5 بازی اخیر مقابل یکدیگر نتایج مشابهی کسب کرده اند. 2 پیروزی سهم چلسی، 2 پیروزی سهم نیوکسل و 1 تساوی نیز به ثبت رسیده است.جک کولبک پس از مدت‌ها دوری از میادین، ممکن است امروز به میادین برگردد.

ورزش سه

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s