یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۴۱

کشته شدن 3 مرد و یک زن در زیباترین جاده جنگلی ایران

حادثه

ساعت24 - رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان های تنکابن و عباس آباد در غرب مازندران از جان باختن 3 سرنشین خودرو در حادثه سقوط از پل رودخانه پسنده جاده عباس آباد به کلاردشت خبر داد.

جواد دیلم صالحی افزود: این خودروی سواری( رانا) با چهار سرنشین جوان بامداد دیروز از کلاردشت به سمت شهر عباس آباد در حرکت بود که پس از انحراف از پل Bridge رودخانه پسنده سقوط Fall کرد.

وی با اعلام این که امدادگران این جمعیت بلافاصله برای کمک به محل اعزام شدند، گفت: بر اثر این حادثه Incident 2 سرنشین مرد این خودرو در دم جان باختند. رئیس جمعیت هلال احمر تنکابن و عباس آباد تصریح کرد: 2 مصدوم این حادثه که یک زن و مرد بودند، بلافاصله توسط اورژانس هلال احمر و فوریت های پزشکی 115 به بیمارستان شهید رجایی تنکابن انتقال یافتند.

دیلم صالحی خاطرنشان کرد: زن جوان ظهر دیروز به علت صدمات شدید در بیمارستان شهید رجایی تنکابن فوت کرد و تنها فرد زنده مانده این حادثه نیز هم اکنون در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید رجایی بستری است. علت حادثه از سوی کارشناسان پلیس Police راه در دست بررسی است.

منبع:رکنا

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s