جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۵

کشف ۲۳۰۰ کیلوگرم گوشت تنظیم بازار از دو قصابی

ساعت 24- رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس با اشاره به تشدید نظارت بر بازار شب عید در شهرستان قدس گفت: ۲۳۰۰ کیلوگرم از گوشت‌های تنظیم بازار از دو قصابی شهر قدس کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد.

 خیام حبیبی رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس اظهار داشت: با توجه به نزدیکی آغاز سال جدید و افزایش تب و تاب بازار شب عید، تشدید نظارت بر بازار و برخورد قاطع با متخلفین و کنش‌گران اقتصادی در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار دارد.

وی تصریح کرد: در توزیع گوشت‌های سهمیه‌ای تخلفی رخ داد که برخی واحد‌های قصابی گوشت‌های تنظیم بازار را خریداری می‌کردند و به نرخ آزاد به فروش می‌رساندند که طی نظارت‌های اداره تعزیرات ۲۳۰۰ کیلوگرم از این گوشت‌ها از دو قصابی کشف و در همان محل به نرخ دولتی توزیع شد و واحد صنفی مربوطه جریمه شد.

رئیس اداره تعزیرات حکومتی شهرستان قدس خاطرنشان کرد: در ۳ ماهه پایانی سال و در راستای نظارت بر اصناف یک واحد صنفی نانوایی در قدس پلمب شد.

حبیبی بیان داشت: در حوزه کالا و خدمات یا شکایات مردمی و ... اعم از صنفی، غیرصنفی تعداد ۱۴۸۵ فقره پرونده در سال ۹۷ تشکیل شد که به تعداد ۱۳۵۶ فقره از آن مورد رسیدگی قرار گرفت و حکم نهایی صادر شد که در حال حاضر مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های متشکله ۱۰ روز کاری می‌باشد و هدف قانون گذار نیز رسیدگی در کوتاهترین زمان با دقت کامل است.

وی ادامه داد: برای تداوم نظارت بر بازار و عدم سوءاستفاده در روز‌های اولیه سال و تعطیلات عید نوروز واحد‌های گشت اداره تعزیرات بر اصناف سطح شهر نظارت خواهند داشت.

فارس

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s