دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳

کلاهبرداری های پدر و دختر بنگاه دار

کلاهبرداری

ساعت24 -دختر بنگاه‌دار که با همدستی پدرش یک و نیم میلیارد تومان از مشتریانش کلاهبرداری کرده بود از سوی پلیس بندرعباس دستگیر شدند.

سرهنگ عبدالمجید کرمی - رئیس پلیس آگاهی هرمزگان- در تشریح این خبر گفت: از چندی قبل شکایت‌های متعددی به پلیس می‌رسید مبنی بر اینکه زن جوانی که بنگاه املاک دارد به بهانه پیش پرداخت خانه از متقاضیان پول دریافت کرده و متواری شده است. بلافاصله پرونده‌ای در دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان بندرعباس تشکیل شد و پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی قرار گرفت.

بدین ترتیب متهم شناسایی و مشخص شد وی با همکاری و همراهی پدر خود، اقدام به دریافت میلیون‌ها تومان به بهانه تحویل واحدهای مسکونی کرده است. مأموران با هماهنگی مقام قضایی در دو عملیات جداگانه پدر و دختر کلاهبردار را دستگیر و به پلیس آگاهی انتقال دادند. تاکنون ۲۴ نفر از شاکیان این پرونده در پلیس آگاهی بندرعباس حاضر و متهمان را شناسایی کرده‌اند و تحقیقات برای شناسایی دیگر مالباختگان توسط پلیس ادامه دارد.

منبع: روزنامه ایران

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s