دوشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۸ - ۰۷:۲۶

تعریف و تمجید خانم بازیگر از کمدین «خندوانه»/ عکس

سوسن پرور

ساعت24 - سوسن پرور با انتشار این عکس نوشت: تصمیم دارم از همه بچه های صمیمی و کار درست نمایش سه تفنگدار و یکی براتون بگم.

سوسن پرور با انتشار این عکس نوشت:

تصمیم دارم از همه بچه های صمیمی و کار درست نمایش #سه_تفنگدار_و_یکی براتون بگم محمد معتضدی نازنین یکی از بازیگرای نمایش #سه_تفنگدار_و_یکی هست . به شدت انسان با پشت کاریه و به نظرم وقتی یک نقش بهش سپرده میشه خیلی هدفمند بهش نگاه میکنه و تمام ابعاد شخصیت و کارکتر رو در میاره و بعد فکر میکنه از چه ابعاد کارکتر بیشتر می تونه استفاده کنه . با اینکه به عنوان کمدین می شناختمش اصلا تلاشی به خندوندن نداره . به شدت منظم هست به شدت حرف گوش کنه و وقتی بهش میگی مثلا این پیشنهادت خوبه اما بهتره استفادش نکنیم حتی اگر قانع نشه ولی رعایت می کنه . به شدت در خدمت تیم هست . خلاصه که به نظرم خیلی بازیگر توانمند و محترمی هست . از همتون دعوت می کنم تشریف بیارید و بازی درست و به اندازه اش رو در نمایشمون ببینید و لذت ببرید . تو پست های بعدیم از بقیه بچه های خوبمون براتون میگم.

محمد معتضدی

برچسب‌ها

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s