پنجشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۱

دستگیری 2 دختر موتور سوار در دزفول +عکس

دستگيري

ساعت 24-فرمانده انتظامی دزفول گفت: 2 دختر هنجار شکن موتور سوار در این شهر دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

 این 2 دختر در حالیکه تعدادی جوان موتور سوار آنها را همراهی می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند.


سرهنگ علی الهامی در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه نیروهای انتظامی شهرستان در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش ها و هنجارهای جامعه و انقلاب اقدام به موتور سواری کردند.

وی افزود: انتشار تصاویر و فیلم این حرکت زشت و قبیح در فضای مجازی موجب نگرانی و تاسف بسیار زیاد مردم دین دار و ولایتمدار شهرستان و به طبع مسئولان و متولیان فرهنگی شهرستان شد.

سرهنگ الهامی افزود: پس از انتشار این تصاویر و فیلم در فضای مجازی که بیانگر اوج پشت پا زدن به هنجارهای دینی توسط آن 2 دختر و انجام حرکات زشت در پارک جنگلی بود، نیروی انتظامی اقدامات گسترده ای را برای دستگیری این دو دختر انجام داد.

وی گفت: این 2 دختر امروز با همکاری بسیج، منابع مختلف خبری و مردم شناسایی، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

ایرنا

نظرات

 • آریو ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۵
  5 0
  عکس که نشان میدهد این دو نفر در خیابان رانندگی میکنند
 • بامداد ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۱:۴۷
  6 0
  كدام هنجار ؟ چي ميگيد ؟
 • فرهاد ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۱۷:۰۱
  1 1
  واقعا خجالت داره
 • ۱۳۹۵/۱۰/۲۵ - ۲۱:۱۴
  2 0
  البته موتور چ براپسرا چ دخترا خطرناکه ولی نفس موتودسواری جرم نیس چ برا دختر چ پسر اتفاقا دختری کشجاعتشو داره سوارموتور شه میتونه مثل اوشبن خرید نان سبزی راحت انجام دهد ومثل من هی براثر بلدنبودن رانندگی وازمونهای سختش موقع خرید سولرهرماشینی بشم باخطرات احتمالی شب وروز بترسم بلرزم ک چ میخام یک نان یاسبزی بخرم یا بیفتم کنار خانه سبزی نخورم کبد چرب شم از بی تحرکی موتو سولری زنان خوبه مخصوشا برایوخرید مایحناج خانه

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.