جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۴۰

ستاد انتخابات مشهد فعال شد

ستاد انتخابات کشور

ساعت24-ستاد انتخابات شهرستان مشهد با تشکیل نخستین جلسه فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش  فرمانداری مشهد، رئیس ستاد انتخابات مشهد در این جلسه با بیان اینکه انتخابات ابزار تحقق استقرار رکن رکین جمهوریت نظام اسلامی ما است، گفت: از این رو مشارکت و حضور گسترده مردم از اهمیت زیادی برخوردار است.
حیدر خوش نیت افزود: انتخابات از برکات انقلاب اسلامی است، زیرا نماد مشارکت و تعیین سرنوشت مردم و نیز بلوغ و رشد یافتگی و اراده ملت ایران است.
وی عنوان کرد: حفظ سلامت و رعایت اخلاق و حفاظت از آرای مردم مبنای تلاش مجریان است ضمن آنکه اجرای انتخابات نیازمند همکاری و همراهی همه دستگاهها و نهادهای عمومی و حاکمیتی است که هماهنگی های لازم در این راستا در جریان است.
وی در ادامه با اشاره به سیاست های کلی انتخابات، ابلاغی توسط مقام معظم رهبری گفت: همه اقدامات برای برگزاری انتخاباتی قانونمند، شفاف و با مشارکت حداکثری مردم است و امید است انتخاباتی بهتر و پرشورتر از انتخابات قبل محقق شود.

ایرنا

ارسال نظر

شما در حال ارسال پاسخ به نظر « » می‌باشید.
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','https://www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-53492516-1', 'auto'); ga('send', 'pageview'); s